Dr n. med. n. o zdr. Nina Szalas, Dyrektor ds. Poradni Zdrowia Psychicznego Centrum CBT, została powołana do Zespołu Ekspertów zajmującego się opracowaniem programu specjalizacji z psychoterapii dzieci i młodzieży

Dr n. med. n. o zdr. Nina Szalas, Dyrektor ds. Poradni Zdrowia Psychicznego Centrum CBT-1

Z radością informujemy, że dr n. med. n. oz dr. Nina Szalas, Dyrektor ds. Poradni Zdrowia Psychicznego Centrum CBT, została powołana jako przedstawicielka Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego (CMKP) do Zespołu Ekspertów zajmującego się opracowaniem programu specjalizacji z psychoterapii dzieci i młodzieży w dziedzinach mających zastosowanie w ochronie zdrowia.

W obliczu rosnącej liczby problemów psychicznych wśród młodych ludzi, stworzenie nowoczesnego i skutecznego programu kształcenia terapeutów jest niezwykle ważne. Celem Zespołu jest przyczynienie się do opracowania programu, który wyposaży przyszłych specjalistów w narzędzia niezbędne do skutecznej pracy z dziećmi i młodzieżą oraz ich rodzinami. Nowy program będzie również promował najnowsze osiągnięcia w dziedzinie psychoterapii oraz uwzględniał różnorodność kulturową i społeczno-ekonomiczną pacjentów.

Serdecznie gratulujemy dr Ninie Szalas tego zaszczytnego wyróżnienia i życzymy wielu sukcesów w pracach nad nowym programem specjalizacji!