Dr n. o zdr. Anna Kaźmierczak-Mytkowska objęła stanowisko dyrektora ds. rozwoju placówek medycznych Centrum CBT

Dr n. o zdr. Anna Kaźmierczak-Mytkowska objęła stanowisko dyrektora ds. rozwoju placówek medycznych Centrum CBT

04.01.2023

Dr n. o zdr. Anna Kazmierczak Mytkowska objela stanowisko dyrektora ds. rozwoju placowek medycznych Centrum CBT 1

3 stycznia 2023 r. Pani dr n. o zdr. Anna Kaźmierczak-Mytkowska objęła stanowisko dyrektora ds. rozwoju placówek medycznych Centrum CBT.

Dr n. o zdr. Anna Kaźmierczak-Mytkowska jest psychologiem, specjalistką psychologii klinicznej, specjalistką psychoterapii dzieci i młodzieży, psychoterapeutką systemową. Doktorat obroniła w Klinice Psychiatrii Wieku Rozwojowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła szkolenie w zakresie terapii systemowej organizowanym przez Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej.

Jest adiunktem dydaktycznym, wykładowcą i koordynatorem dydaktyki w Klinice Psychiatrii Wieku Rozwojowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz starszym asystentem w Oddziale Klinicznym Psychiatrii Wieku Rozwojowego Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego WUM, gdzie zajmuje się diagnozą psychologiczną i neuropsychologiczną dzieci i młodzieży oraz prowadzi psychoterapię indywidualną i terapię systemową rodzin.

Jest współautorką standardów merytorycznych opieki psychiatrycznej na I, II i III poziomie referencyjności oraz trenerem w zakresie ich wdrażania.

Autorka i współautorka licznych publikacji z zakresu psychologii, psychoterapii, psychiatrii dzieci i młodzieży oraz profilaktyki zdrowia psychicznego. Pełni funkcję członka kolegium redakcyjnego czasopisma „Terapia poznawczo-behawioralna”.

Od lat związana z Centrum CBT w Warszawie, gdzie pełni nadzór merytoryczny nad programami grupowymi i warsztatowymi Centrum CBT. W Poradni Centrum CBT dla dzieci i młodzieży pracuje z rodzinami pacjentów w wieku rozwojowym, przeprowadza diagnozę psychologiczną. Od kilkunastu miesięcy pełniła rolę koordynatora merytorycznego Ośrodków Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej Centrum CBT.

Jest wykładowcą w Szkole Psychoterapii Centrum CBT-EDU (4-letni kurs psychoterapii poznawczo-behawioralnej), jako wykładowca prowadzi szkolenia specjalizacyjne w dziedzinie psychoterapii dzieci i młodzieży, psychologii klinicznej i terapii środowiskowej dzieci i młodzieży. W Niepublicznej Placówce Doskonalenia Nauczycieli Centrum CBT prowadzi liczne szkolenia dla nauczycieli, psychologów i pedagogów szkolnych.

Życzymy sukcesów oraz satysfakcji w pracy z zespołem Centrum CBT.

close
Potrzebujesz więcej informacji nt. szkoleń, kursów czy konsultacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
  lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Umów wizytę
  Umów się na wizytę

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum CBT Centrum CBT EDU, ul. Wołodyjowskiego 74A, 02-724 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".