Grupa Centrum CBT zainwestuje w cyfrową przyszłość dzięki systemowi Comarch Optimed NXT

Grupa Centrum CBT zainwestuje w cyfrową przyszłość dzięki systemowi Comarch Optimed NXT-1

Z ogromną radością pragniemy ogłosić, że Centrum CBT podjęła kluczową decyzję o wdrożeniu nowoczesnego systemu Comarch Optimed NXT. To strategiczne posunięcie stawia Centrum CBT na czele procesu cyfryzacji, umożliwiając elastyczne i efektywne zarządzanie placówkami oraz danymi pacjentów.

Grupa Centrum CBT, będąca filarem kompleksowej opieki zdrowotnej z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na polskim rynku, zrzesza ponad 335 wykwalifikowanych specjalistów, obsługując około 100 tysięcy pacjentów w 6 miastach w Polsce. Działa zarówno na rzecz sektora prywatnego, jak i w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia (NFZ), świadcząc usługi na najwyższym poziomie.

Decyzja o implementacji Comarch Optimed NXT wynika z rosnącej potrzeby kompleksowego wsparcia dla pacjentów oraz efektywnego zarządzania danymi na każdym etapie leczenia. System ten nie tylko zapewnia dostęp do danych klinicznych, ale również umożliwia zrozumienie stanu zdrowia populacji oraz skutecznie wspiera świadczenie opieki cyfrowej.

Wdrożenie tak istotnej zmiany organizacyjnej wymaga dojrzałej kultury całej organizacji oraz odpowiedniego środowiska IT. Cieszymy się, że w tym złożonym procesie możemy polegać na doświadczonym partnerze jakim jest Comarch S.A. Wdrażając Comarch Optimed NXT, potwierdzamy elastyczność i zdolność systemu do efektywnego wspierania placówek medycznych, co jest kluczowe w dynamicznym środowisku opieki zdrowotnej.

To partnerstwo z pewnością przyczyni się do podniesienia standardów zarządzania placówkami medycznymi oraz doskonalenia świadczonych usług medycznych.