Jubileusz 20-lecia Centrum CBT

Jubileusz 20-lecia Centrum CBT

01.04.2023

DSC00751

24 marca 2023 z okazji Jubileuszu 20-lecia Centrum CBT odbyła się konferencja naukowa. W ramach bloków tematycznych poruszone zostały zagadnienia związane z zaburzeniami odżywiania i znaczeniem terapii rodzinnej w ich leczeniu. W drugiej części poruszono tematy związane z zachowaniami autoagresywnymi: samookaleczeniami i samobójstwami. Ostatni blok tematyczny był poświęcony trzeciej fali CBT: terapii schematu i terapii dialektyczno -behawioralnej.

Dziś Centrum CBT tworzy ponad 300 wysokiej klasy ekspertów w dziedzinie zdrowia psychicznego. Prowadzimy 16 poradni, działających w 6 miastach w Polsce, w których objętych jest opieką ok. 100 tys. osób. Centrum CBT mocno zaangażowało się w budowę sieci Ośrodków Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej w ramach NFZ, dziś takich ośrodków mamy już 14.

Unikalną wartością Grupy Centrum CBT jest nasza Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej prowadząca obecnie szkolenie dla ponad 500 studentów. Szkoła od początku działalności wykształciła ok. 1 500 psychoterapeutów. To ogromy wkład w zabezpieczenie i przygotowanie kadry dla całego systemu opieki medycznej w Polsce.

Dziękujemy z całego serca wszystkim osobom, które tę firmę budowały przez lata w zakresie jej fundamentów merytorycznych, wysokiego poziomu klinicznego, dydaktycznego oraz organizacyjnego, dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w prace i opiekę nad naszymi pacjentami, lekarzom, psychologom, terapeutom, koordynatom, zespołom rejestracji oraz całemu zespołowi administracji.

Program konferencji dostępny jest tutaj: pobierz plik PDF (135 KB)

Życzymy Państwu samych szczęśliwych, pełnych spełnienia przyszłych lat z Centrum CBT.

close
Potrzebujesz więcej informacji nt. szkoleń, kursów czy konsultacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
  lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Umów wizytę
  Umów się na wizytę

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum CBT Centrum CBT EDU, ul. Wołodyjowskiego 74A, 02-724 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".