Konkurs plastyczny w Centrum CBT

Konkurs plastyczny w Centrum CBT

25.10.2021

Centrum CBT ogłasza konkurs plastyczny  pod tytułem:  „Warszawa z emocjami. Jak kojarzy Ci się stolica”

Serdecznie zapraszamy do wzięcia w nim udziału  dzieci i młodzież w wieku od 7 do 18 lat.

Przedmiotem Konkursu jest samodzielne wykonanie pracy plastycznej nawiązującej do emocji i miejsc  związanych i kojarzonych z Warszawą.

Prace plastyczne mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną, np. ołówek, farby plakatowe, akwarela, tempera, pastele suche, pastele olejne, kredki, grafika, collage, na papierze typu brystol lub blok techniczny w formacie A4 lub A3. Do Konkursu dopuszcza się wyłącznie formy plastyczne płaskie.

Każdy uczestnik może zgłosić do Konkursu tylko jedną pracę plastyczną swojego autorstwa.

Prace należy składać w nieprzekraczalnym terminie od 25 października do 15 grudnia 2021 r. osobiście w siedzibie Organizatora w godzinach od 9.00-17.00 lub za pośrednictwem poczty/przesyłki kurierskiej na adres: Centrum CBT ul. Wołodyjowskiego 74, 02-724 Warszawa,(decyduje data stempla pocztowego) z dopiskiem: „Konkurs plastyczny”.

Na zwycięzców czekają nagrody w postaci książek , gier planszowych i wernisaż prac uczestników w siedzibie CBT w Warszawie!

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

close
Potrzebujesz więcej informacji nt. szkoleń, kursów czy konsultacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
  lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Umów wizytę
  Umów się na wizytę

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum CBT Centrum CBT EDU, ul. Wołodyjowskiego 74A, 02-724 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".