Teraz możesz bezpłatnie zbadać swoje dziecko w kierunku depresji

Teraz możesz bezpłatnie zbadać swoje dziecko w kierunku depresji-1

Jeśli zauważasz, że Twoje nastoletnie dziecko może mieć objawy depresji, nie czekaj. Zgłoś je na bezpłatną diagnostykę w kierunku depresji. Tu otrzymasz szybką i bezpłatną pomoc, także w zakresie sesji terapeutycznych.

Zadzwoń 22-2128112!

Fundacja Nie widać Po Mnie w partnerstwie z Centrum CBT prowadzi realizację Programu polityki zdrowotnej w zakresie profilaktyki zaburzeń depresyjnych dla dzieci i młodzieży w wieku 12-21lat z województwa mazowieckiego.

W Poradniach Centrum CBT w Warszawie odbywa się bezpłatna diagnostyka w kierunku występowania depresji u dziecka/nastolatka, konsultacje z psychologiem oraz w razie konieczności prowadzony jest proces terapeutyczny (terapia indywidualna).

Specjaliści Centrum CBT zajmują się realizacją projektu od diagnozy po prowadzenie indywidualnej psychoterapii dzieci i młodzieży. Wszystkie wizyty u psychologa lub psychoterapeuty obywają się w placówkach Centrum CBT na terenie Warszawy.

Aby zgłosić dziecko na bezpłatne badanie diagnostyczne u psychologa, zadzwoń 22-2128112.

Depresja dzieci i młodzieży – problem powszechny.

Depresja w swym wymiarze, jest taką samą chorobą jak zapalenie płuc. Poważną! Jej objawy często maskowane są przez niecodzienne zachowanie dziecka np. rozdrażnienie, męczliwość, problemy ze snem, wybuch agresji, smutek, pogorszenie ocen w szkole, niechęć do chodzenia do szkoły, mówienie o samobójstwie i braku sensu życia, stany lękowe.

Konsekwencje nieleczonej depresji mogą być dla dziecka bardzo poważne i długotrwałe. Dlatego im wcześniej rozpozna się chorobę i włączy odpowiednie leczenie tym większe szanse na szybkie jej opanowanie i minimalizację jej skutków.

Jeśli niepokoi Cię niecodzienne zachowanie Twojego dziecka, jest przewlekle smutne, jego oceny w szkole nagle się obniżyły, jest nieobecne, wycofane lub ciągle rozdrażnione. Nie czekaj, reaguj!

Zadzwoń 22-2128112 i umów je na badanie diagnostyczne w kierunku depresji!

Koordynatorem Projektu z ramienia Centrum CBT jest p. Dorota Wiśniewska, dyrektor zarządzająca Centrum CBT.

„Program polityki zdrowotnej w zakresie profilaktyki zaburzeń depresyjnych dla dzieci i młodzieży z Województwa Mazowieckiego” finansowany jest ze środków Województwa Mazowieckiego.