Zmiana w zarządzie spółek Grupy Centrum CBT 

11 stycznia 2024 r. do zarządu spółek CBT dołączyła Iwona Grochowska. 

Z radością witamy w naszym zespole Centrum CBT Iwonę Grochowską! Jesteśmy niezmiernie dumni, że dołączyła do naszego zespołu, aby wspierać nasz zespół zarządczy w wdrażaniu nowej strategii rozwoju. Iwona wnosi ze sobą bogate 20-letnie doświadczenie zawodowe, które bez wątpienia stanowi cenny kapitał dla naszej organizacji.

Iwona Grochowska jest psychologiem, posiada wieloletnią historię menedżerską budowaną w korporacjach i własnym biznesie. Jest doświadczona w tworzeniu strategii, budowaniu zespołów i kształtowaniu kultury relacji w pracy. Ma za sobą stworzenie od podstaw firmy technologicznej wspierającej tworzenie kultury pracy, którą zarządzała jako CEO przez ostatnie 8 lat. Specjalizuje się w tworzeniu i wykorzystywaniu technologii wspierającej relacje między ludźmi w pracy. Jest wykładowczynią akademicką, trenerką biznesu i autorką programów edukacyjnych dla liderów. Iwona Grochowska została wyróżniona tytułami TOP 50 kreatywnych w biznesie oraz Strong Woman in IT. Jej głęboka wiedza i umiejętności są nieocenionym atutem, który pomoże nam osiągnąć nasze cele rozwojowe.

Na poziomie zarządu, Iwona Grochowska będzie odpowiedzialna za rozwój oferty komercyjnej dla dorosłych oraz dzieci i młodzieży, a także rozwój oferty dla firm.

– Dziękujemy Iwonie za gotowość do podjęcia tej roli oraz zaufanie, jakim nas obdarzyła. Jej kompetencje i entuzjazm są dla nas inspiracją i będą ogromnym wsparciem. Wierzymy, że dzięki jej doświadczeniu i wiedzy, Centrum CBT będzie mogło kontynuować ścieżkę doskonalenia i oferować jeszcze lepsze usługi naszym pacjentom. – podkreśla Joanna Szyman.

Jednocześnie informujemy, że Pani Małgorzata Jarzębska zakończyła pełnienie funkcji wiceprezesa zarządu w obu spółkach Centrum CBT i Centrum CBT EDU.