83. edycja kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Szczecinie czas start!

83. edycja kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Szczecinie czas start!-1

Z radością informujemy, że 11 maja 2024 roku w Szczecinie zainaugurowaliśmy 83. edycję kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Centrum CBT EDU!

Tym samym, w 9 miasta w całej Polsce (Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Lublinie, Poznaniu, Gdańsku, Zielonej Górze i Szczecinie), aż 920 osób rozpocznie naukę w naszej szkole.

Nasz czteroletni program szkoleniowy ma na celu kompleksowe przygotowanie uczestników do praktyki psychoterapeutycznej opartej na podejściu poznawczo-behawioralnym, przy zachowaniu najwyższych standardów kształcenia.

Dlaczego warto wybrać kurs psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Centrum CBT EDU?

  • Doświadczeni wykładowcy: Zajęcia prowadzą wykwalifikowani specjaliści – certyfikowani psychoterapeuci i superwizorzy z tytułami naukowymi.
  • Kompleksowe przygotowanie: Nauczysz się pracować z różnymi grupami wiekowymi i ich rodzinami, m.in. z dziećmi i młodzieżą.
  • Atestowane programy: Nasze szkolenia posiadają atest Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB) i spełniają kryteria NFZ.
  • Możliwość rozwoju: Po ukończeniu 4-letniego szkolenia otrzymasz certyfikat psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego PTTPB i będziesz mógł ubiegać się o pracę w poradniach zdrowia psychicznego.
  • Dyplom w języku angielskim: Oferujemy dyplomy ukończenia Szkoły Psychoterapii w języku polskim i angielskim.
  • Dodatkowe szkolenia: Prowadzimy również szkolenia przygotowujące do uzyskania certyfikatu superwizora/dydaktyka psychoterapii poznawczo-behawioralnej PTTPB.

Gratulujemy wszystkim osobom, które podjęły wyzwanie rozwoju w Szkole Psychoterapii Centrum CBT EDU. Życzymy owocnej nauki i satysfakcji z rozwijania umiejętności w obszarze psychoterapii. Dołączcie do grona naszych absolwentów i zostań wykwalifikowanym psychoterapeutą!