Centrum CBT EDU ogłasza nabór na 4-letnie szkolenie w dziedzinie psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Gdańsku

Centrum CBT EDU ogłasza nabór na 4-letnie szkolenie w dziedzinie psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Gdańsku-1

Z satysfakcją ogłaszamy rozpoczęcie rekrutacji na 4-letnie szkolenie w dziedzinie psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Gdańsku, prowadzone przez Centrum CBT EDU.

Naszą misją jest propagowanie profesjonalnej wiedzy w dziedzinie psychoterapii poznawczo-behawioralnej, a naszą wartością jest odpowiedzialność za proces nauczania. Dołącz do nas i zdobądź kompetencje terapeutyczne!

Dlaczego warto wybrać nasze szkolenie?

  • Certyfikat PTTPB: nasze szkolenie przygotowuje Cię do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB), co stanowi wyróżnienie na rynku terapeutycznym.
  • Doświadczenie i tradycja: Szkoła Psychoterapii Centrum CBT EDU ma ponad 20 lat doświadczenia w kształceniu podyplomowym, a ponad 1 000 absolwentów uzyskało już kwalifikacje psychoterapeutyczne.
  • Zespół ekspertów: nasi wykładowcy to doświadczeni terapeuci-praktycy, których wiedza i profesjonalizm gwarantują wysoki poziom nauczania.
  • Wieloaspektowe podejście: nasze szkolenie skupia się na nurcie poznawczo-behawioralnym, przygotowując Cię do pracy z dorosłymi, młodzieżą, dziećmi oraz ich rodzinami.
  • Zrównoważona edukacja: nasz program łączy solidne podstawy teoretyczne z intensywną praktyką terapeutyczną, a także daje możliwość poszerzenia wiedzy o inne nurty terapeutyczne.

Ruszyliśmy z procesem rekrutacji, liczba miejsc jest ograniczona!

Aby dowiedzieć się więcej i zgłosić swoje zainteresowanie, odwiedź naszą stronę internetową Szkoły Psychoterapii Centrum CBT EDU lub skontaktuj się bezpośrednio:

Sekretariat Szkoły
Poniedziałek-czwartek
: godz. 10.00-14.30
Tel.: 22 428 44 26, E-mail: szkola@cbt.pl