Inauguracja 4-letniego Kursu Psychoterapii w Krakowie przez Szkołę Psychoterapii Centrum CBT EDU

Inauguracja 4-letniego Kursu Psychoterapii w Krakowie-1

Z przyjemnością informujemy, że Szkoła Psychoterapii Centrum CBT EDU, będąca liderem w edukacji terapii poznawczo-behawioralnej przez ponad 20 lat, rozpoczęła nowy, 4-letni kurs z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Krakowie. Szkoła posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB) oraz jest kierowana przez profesor dr hab. n. med. i n. o zdr. Anitę Bryńską, utrzymując wysokie standardy kształcenia w dziedzinie psychoterapii.

To już 73. edycja kursu psychoterapii organizowanego przez Szkołę Psychoterapii Centrum CBT EDU! jesteśmy dumni z ponad 1 000 absolwentów z kwalifikacjami psychoterapeutycznymi. Obecnie ponad 700 osób realizuje szkolenie psychoterapeutyczne w naszej szkole. Gratulujemy wszystkim, którzy przeszli kwalifikacje, życząc im sukcesów w dalszym rozwoju zawodowym!

Inauguracja Kursu odbyła się 1 marca br podczas konferencji naukowej „Terapia poznawczo-behawioralna wśród innych podejść psychoterapeutycznych”.

Sesja I – Przewodnicząca: prof. dr hab. n. med. i n. o zdr. Anita Bryńska:

  • Podejście narracyjne w praktyce klinicznej – prof. dr hab. n. med. Barbara Józefik
  • Współczesna psychoterapia psychodynamiczna podtrzymująco-wglądowa – dr hab. n. med. Maciej Pilecki
  • Terapia skoncentrowana na przeniesieniu (TFP) jako metoda rozumienia i leczenia objawów zaburzeń psychicznych w kontekście patologii osobowości – mgr Paweł Glita

Sesja II – Przewodniczący: dr hab. n. med. Maciej Pilecki:

  • Czy tylko protokoły – o konceptualizacji w psychoterapii poznawczo-behawioralnej – prof. dr hab. n. med. i n. o zdr. Anita Bryńska
  • Rola relacji terapeutycznej w psychoterapii poznawczo-behawioralnej – mgr Nina Szalas
  • Dysregulacja behawioralna jako przejaw deprywacji potrzeb podstawowych – dr n. med. Tomasz Srebnicki
  • Zanim psychoterapia – medycyna stylu życia – dr n. med. Agata Misera

Jeśli jesteś zainteresowany/a, serdecznie zapraszamy do dołączenia do elitarnej grupy absolwentów Szkoły Psychoterapii Centrum CBT EDU. Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 22 428 44 26 lub e-mailem: szkola@cbt.pl. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej: https://cbt.pl/szkola-psychoterapii/4-letni-kurs-psychoterapii-poznawczo-behawioralnej/.

https://cbt.pl/szkola-psychoterapii/4-letni-kurs-psychoterapii-poznawczo-behawioralnej/

Zapraszamy Cię do rozwoju na drodze do profesjonalnej kariery psychoterapeuty!