Inauguracja 81. edycji kursu z terapii poznawczo-behawioralnej Centrum CBT EDU w Zielonej Górze

Inauguracja 79. edycji kursu z terapii poznawczo behawioralnej Centrum CBT EDU-1

Z wielką radością pragniemy ogłosić, że 20 kwietnia br. rozpoczęła się 81. edycja kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w renomowanej Szkole Psychoterapii Centrum CBT EDU w Zielonej Górze. Ten czteroletni program szkoleniowy ma na celu kompleksowe przygotowanie uczestników do praktyki psychoterapeutycznej, bazującej na podejściu poznawczo-behawioralnym, przy zachowaniu najwyższych standardów kształcenia.

Nasza szkoła, będąca liderem w dziedzinie kształcenia psychoterapeutów, może poszczycić się długą historią i zaufaniem ponad 1140 absolwentów oraz ponad 20-letnim doświadczeniem. Aktualnie ponad 820 uczestników pobiera naukę w 8 miastach Polski (Warszawa, Wrocław, Kraków, Łódź, Lublin Poznań, Gdańsk i Zielona Góra).

Nasze wykłady prowadzone są przez doświadczonych specjalistów, co gwarantuje wysoki poziom nauczania oraz kompleksowe przygotowanie absolwentów do pracy z różnymi grupami wiekowymi i ich rodzinami. Ponadto, nasza szkoła posiada atestację Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz jest aktywnym członkiem European Association for Behavioural and Cognitive Therapies.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom rozpoczęcia kursu i życzymy owocnej nauki oraz satysfakcji z rozwoju umiejętności w obszarze psychoterapii. Jesteśmy z Wami i cieszymy się z tego wspólnego kroku na ścieżce edukacyjnej.