Jak leczyć zaburzenia seksualne u mężczyzn?

Jak leczyć zaburzenia seksualne u mężczyzn?

18.08.2017

Dla 90% mężczyzn sprawność seksualna jest podstawowym warunkiem poczucia własnej wartości, stąd pojawienie się zaburzeń w tej sferze staje się główną przyczyną spadku samooceny. Zaburzenia sprawności seksualnej u mężczyzn nie są wyłącznie problemem medycznym. Tak, jak w przypadku kobiet, mogą mieć swoje podłoże zarówno biologiczne, społeczne, jak i psychiczne.

dysfunkcjach seksualnych występujących u mężczyzn, w ramach kursów zawodowych w Centrum CBT i Psychoterapii Zaburzeń Seksualnych, do jakiej wracamy po wakacyjnej przerwie, będziemy rozmawiać już 9 września br.,  a warsztat poprowadzi mgr Joanna Twardo-Kamińska. Na podstawie szczegółowych przypadków klinicznych poznamy problematykę seksuologiczną, metody diagnozy w oparciu o klasyfikację ICD10 oraz sposoby planowania przebiegu terapii. Będą one ponadto przedmiotem ćwiczeń tak, aby po zakończeniu szkolenia, każdy uczestnik mógł przeprowadzić wnikliwy wywiad seksuologiczny z zastosowaniem technik CBT i wdrożyć skuteczne leczenie.

Serdecznie zapraszmy!

W ramach problematyki seksuologicznej, uzupełniająco, cały czas polecamy przedostatni numer naszego czasopisma TPB z opisami przypadków zaburzeń seksualnych, który jest do nabycia w naszej placówce na Wołodyjowskiego lub online, po złożeniu zamówienia – szczegóły znajdą Państwo na stronie wydawnictw.  

close
Potrzebujesz więcej informacji nt. szkoleń, kursów czy konsultacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
  lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Umów wizytę
  Umów się na wizytę

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum CBT Centrum CBT EDU, ul. Wołodyjowskiego 74A, 02-724 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".