Joanna Banasik dołączyła do zespołu Centrum CBT

Z radością informujemy, że do zespołu Centrum CBT dołączyła Joanna Banasik, która objęła stanowisko Kontrolera Finansowego i będzie wspierać Zarząd w podejmowaniu kluczowych decyzji strategicznych oraz odpowiadać za przygotowywanie informacji zarządczych.

Joanna posiada 20-letnie doświadczenie zawodowe, specjalizuje się w doradztwie strategicznym i biznesowym z zakresu kontrolingu, analiz finansowych, fuzji i przejęć, wyceny oraz oceny projektów inwestycyjnych. Początkowo związana z sektorem telekomunikacyjnym i IT, od 5 lat angażuje się w projekty medyczne, w tym również z obszaru ochrony zdrowia psychicznego.

Doświadczenie zawodowe zdobyła w Orange Polska S.A., Grupie Upper Finance, Grupie Neo Hospital oraz Atende S.A., gdzie wspierała zarządy spółek w podejmowaniu decyzji strategicznych oraz uczestniczyła w ponad 20 procesach M&A. Była odpowiedzialna za przygotowywanie analiz finansowych, raportów zarządczych, wycen przedsiębiorstw, ocen opłacalności inwestycji, koordynowała procesy definiowania i wdrażania strategii. Posiada doświadczenie w pozyskiwaniu finansowania dłużnego oraz dotacji na realizację prac badawczo-rozwojowych.

Ukończyła kierunek Finanse i Bankowość w Szkole Głównej Handlowej ze specjalizacją Zarządzanie Finansami w Przedsiębiorstwie.

Życzymy sukcesów oraz satysfakcji w pracy z zespołem Centrum CBT.