Joanna Banasik dołączyła do zespołu Centrum CBT

Joanna Banasik dołączyła do zespołu Centrum CBT

02.02.2023

Joanna Banasik dolaczyla do zespolu Centrum CBT

Z radością informujemy, że do zespołu Centrum CBT dołączyła Joanna Banasik, która objęła stanowisko Kontrolera Finansowego i będzie wspierać Zarząd w podejmowaniu kluczowych decyzji strategicznych oraz odpowiadać za przygotowywanie informacji zarządczych.

Joanna posiada 20-letnie doświadczenie zawodowe, specjalizuje się w doradztwie strategicznym i biznesowym z zakresu kontrolingu, analiz finansowych, fuzji i przejęć, wyceny oraz oceny projektów inwestycyjnych. Początkowo związana z sektorem telekomunikacyjnym i IT, od 5 lat angażuje się w projekty medyczne, w tym również z obszaru ochrony zdrowia psychicznego.

Doświadczenie zawodowe zdobyła w Orange Polska S.A., Grupie Upper Finance, Grupie Neo Hospital oraz Atende S.A., gdzie wspierała zarządy spółek w podejmowaniu decyzji strategicznych oraz uczestniczyła w ponad 20 procesach M&A. Była odpowiedzialna za przygotowywanie analiz finansowych, raportów zarządczych, wycen przedsiębiorstw, ocen opłacalności inwestycji, koordynowała procesy definiowania i wdrażania strategii. Posiada doświadczenie w pozyskiwaniu finansowania dłużnego oraz dotacji na realizację prac badawczo-rozwojowych.

Ukończyła kierunek Finanse i Bankowość w Szkole Głównej Handlowej ze specjalizacją Zarządzanie Finansami w Przedsiębiorstwie.

Życzymy sukcesów oraz satysfakcji w pracy z zespołem Centrum CBT.

close
Potrzebujesz więcej informacji nt. szkoleń, kursów czy konsultacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
  lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Umów wizytę
  Umów się na wizytę

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum CBT Centrum CBT EDU, ul. Wołodyjowskiego 74A, 02-724 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".