Komunikat Centrum CBT ws. świadczeń zdalnych

Komunikat Centrum CBT ws. świadczeń zdalnych

20.03.2020

W związku z obowiązującym stanem zagrożenia epidemicznego, a tym samym koniecznością zminimalizowania ryzyka transmisji infekcji koronawirusem SARS-COV-2, stosując się do ogólnej profilaktyki oraz zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia i PTTPiB, Centrum CBT i CBT EDU czasowo przechodzi na tryb świadczeń zdalnych.

Teleusługi są nie tylko bezpiecznym rozwiązaniem w tej trudnej sytuacji, ale też możliwością utrzymania ciągłości Państwa świadczeń, w tym również osób objętych kwarantanną.

Zmiany obejmują:

 • wizyty psychologiczne i psychoterapeutyczne – wizyty i terapie będą świadczone w formie telekonsultacji, a w ramach porady telemedycznej lekarz może wystawić e-receptę
 • szkolenia i kursy – od 25.03. br. wszystkie szkolenia będą się odbywać terminowo online
 • Konsultantów krajowych w dziedzinie psychiatrii, psychiatrii dzieci i młodzieży oraz psychoterapii dzieci i młodzieży

W przypadku jakichkolwiek pytań, czy wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji online i prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z recepcją naszych poradni:

close
Potrzebujesz więcej informacji nt. szkoleń, kursów czy konsultacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
  lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Umów wizytę
  Umów się na wizytę

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum CBT Centrum CBT EDU, ul. Wołodyjowskiego 74A, 02-724 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".