Kurs superwizora-dydaktyka – nabór trwa!

Kurs superwizora-dydaktyka – nabór trwa!

11.01.2019

Jeśli chcą Państwo pogłębić wiedzę z zakresu teorii i praktyki terapii oraz superwizji terapii poznawczo-behawioralnej, gorąco zapraszamy na KURS SUPERWIZORA-DYDAKTYKA PTTPB.

Kurs obejmuje 3 semestry i odbędzie się pod kierownictwem dr n. med. Tomasza Srebnickiego, certyfikowanego terapeuty poznawczo-behawioralnego i wykładowcy w Szkole Psychoterapii Centrum CBT-EDU.

Rekrutacja ma charakter konkursowy i odbywa się na podstawie załączonych dokumentów, których wykaz prezentujemy na stronie szkolenia (poniższy link) oraz kolejności zgłoszeń w przypadku kandydatów o porównywalnych kwalifikacjach. W niektórych sytuacjach kandydaci mogą zostać zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.

Na zgłoszenia czekamy do 27.01.2019 r. – liczba miejsc ograniczona!

Osoby zainteresowane udziałem w kursie zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego: edu@cbt.p, 22 428 44 26 oraz do śledzenia aktualności na naszym profilu Facebook

close
Potrzebujesz więcej informacji nt. szkoleń, kursów czy konsultacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
  lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Umów wizytę
  Umów się na wizytę

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum CBT Centrum CBT EDU, ul. Wołodyjowskiego 74A, 02-724 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".