Kurs Terapii Środowiskowej Dzieci i Młodzieży

Terapia Środowiskowa Dzieci i Młodzieży

W naszej Szkole Psychoterapii Centrum CBT EDU startuje nowy kurs, który będzie poświęcony Terapii Środowiskowej Dzieci i Młodzieży. Bo obecnie, około 10% dzieci i młodzieży boryka się z różnymi zaburzeniami psychicznymi, a tendencje wskazują na wzrost przypadków związanych z wpływem czynników kulturowych i cywilizacyjnych. To dla nas sygnał do działania.

Kurs dedykowany jest wszystkim, którzy chcą zdobyć umiejętności w obszarze terapii środowiskowej dzieci i młodzieży. Stanowi on nie tylko solidne wsparcie w zdobyciu niezbędnej wiedzy, ale także przygotowuje do procesy certyfikacji. Chcemy odpowiedzieć na rosnącą potrzebę skutecznej pomocy dzieciom i młodzieży w trudnych momentach ich życia.

Zakres obowiązków terapeutów środowiskowych dzieci i młodzieży jest niezwykle szeroki, obejmując zarówno działania profilaktyczne wspomagające zdrowy rozwój dziecka, jak i prowadzenie terapii, diagnostyki, konsultacji rodzinnych, psychoedukacji oraz interwencji środowiskowych. Nasz kurs nie tylko dostarczy Wam dawkę solidnej teorii, ale także pozwoli na praktyczne wdrożenie zdobytej wiedzy.

Zapraszamy do kontaktu: e.czajka@cbt.pl