Kursy zawodowe – jesień 2017 – nabór otwarty

Kursy zawodowe – jesień 2017 – nabór otwarty

13.07.2017

Szanowni Państwo, w ramach kursów zawodowych, nasza jesienna oferta obejmuje trzy kolejne szkolenia, jakie zainaugurujemy w październiku, 28 edycją Terapii poznawczo–behawioralnej dzieci i młodzieży skierowaną do psychoterapeutów, którzy chcą pracować z osobami poniżej 18. r. ż. i młodymi dorosłymi. Do tych z Państwa, którzy z kolei są zainteresowani neuropsychologią oraz diagnozą neuropsychologiczną, kierujemy 4 spotkania w ramach szkoleń Neuropsychologii Klinicznej Dzieckagdzie omówimy zaburzenia jego rozwoju tj. ADHD zespół nadpobudliwości ruchowej z deficytem uwagi, dysleksja rozwojowa, autyzm czy FAS oraz neuropsychologiczne mechanizmy ich powstawania.

Cały czas trwa również nabór na 8 edycję szkoleń z technik CBT dla tych z Państwa, którzy chcą lepiej poznać metody i strategię terapii poznawczo-behawioralnej w pracy terapeutycznej.

Aktualne formularze zgłoszeniowe są już do pobrania odpowiednio na stronach szkoleń, a aktualny kalendarz wydarzeń można cały czas śledzić na naszym profilu FB (link poniżej).

ZAPRASZAMY!

close
Potrzebujesz więcej informacji nt. szkoleń, kursów czy konsultacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
  lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Umów wizytę
  Umów się na wizytę

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum CBT Centrum CBT EDU, ul. Wołodyjowskiego 74A, 02-724 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".