Kursy zawodowe – jesień 2017 – nabór otwarty

Szanowni Państwo, w ramach kursów zawodowych, nasza jesienna oferta obejmuje trzy kolejne szkolenia, jakie zainaugurujemy w październiku, 28 edycją Terapii poznawczo–behawioralnej dzieci i młodzieży skierowaną do psychoterapeutów, którzy chcą pracować z osobami poniżej 18. r. ż. i młodymi dorosłymi. Do tych z Państwa, którzy z kolei są zainteresowani neuropsychologią oraz diagnozą neuropsychologiczną, kierujemy 4 spotkania w ramach szkoleń Neuropsychologii Klinicznej Dziecka, gdzie omówimy zaburzenia jego rozwoju tj. ADHD zespół nadpobudliwości ruchowej z deficytem uwagi, dysleksja rozwojowa, autyzm czy FAS oraz neuropsychologiczne mechanizmy ich powstawania.

Cały czas trwa również nabór na 8 edycję szkoleń z technik CBT dla tych z Państwa, którzy chcą lepiej poznać metody i strategię terapii poznawczo-behawioralnej w pracy terapeutycznej.

Aktualne formularze zgłoszeniowe są już do pobrania odpowiednio na stronach szkoleń, a aktualny kalendarz wydarzeń można cały czas śledzić na naszym profilu FB (link poniżej).

ZAPRASZAMY!