Maja Branka obejmuje stanowisko kierowniczki w Centrum Szkoleń CBT EDU!

Z ogromną radością pragniemy poinformować, że Pani Maja Branka objęła stanowisko kierowniczki ds. szkoleń i rozwoju w Centrum Szkoleń CBT EDU.

Maja Branka jest absolwentką psychologii ze specjalizacją w psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS, 4-letniej Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej w Centrum CBT EDU w Warszawie (certyfikat nr 1221 PTTPiB) oraz rocznej Szkoły Procesu Grupowego. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w edukacji dorosłych i 8-letnie doświadczenie w pracy terapeutycznej indywidualnej i grupowej.

Jej praktyka obejmuje podejście poznawczo-behawioralne oraz Terapię Schematu.

Maja zdobywała doświadczenie kliniczne w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, a także angażuje się w prace edukacyjne, prowadząc szkolenia i treningi interpersonalne i intrapsychiczne. Jest również superwizorką szkoleń Stowarzyszenia Trenerskiego Organizacji Pozarządowych.

W Centrum Szkoleń CBT EDU, Maja Branka będzie odpowiadać za wdrożenie oferty szkoleń dla specjalistów pracujących z osobami dorosłymi. Jej obszar zainteresowań obejmuje efektywną terapię w przypadku zaburzeń osobowości, prace technikami doświadczeniowymi (zwłaszcza z krzesłami), teorię przywiązania i jej implikacje w procesie psychoterapii.