Nowy – 8 numer czasopisma TPB w oficjalnej zapowiedzi!

Nowy – 8 numer czasopisma TPB w oficjalnej zapowiedzi!

19.12.2017

Ci z Państwa, którzy śledzą nasz profil na Facebooku,  już wiedzą, że prezentowany w zeszłym tygodniu najnowszy numer czasopisma Terapii Poznawczo-Behawioralnej jest w przygotowaniu. Dziś dotarły do nas pierwsze egzemplarze i w zapowiedzi przedświątecznej donosimy, że wkrótce czasopismo będzie dostępne już w oficjalnej sprzedaży zarówno w Poradni dla dorosłych Centrum CBT na Marszałkowskiej, na Wołodyjowskiego, jak i online – formularz zamówienia cały czas można pobrać na stronie Wydawnictw.

Ósmy numer poświęcamy zaburzeniom obsesyjno-kompulsyjnym oraz skutecznym metodom pracy z ich objawami, co ilustrują przykłady kliniczne. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie czasopisma TPB oraz w najnowszym wydaniu, o którego dostępności będziemy informować na bieżąco.

Zapraszamy na nasz profil Facebooka i cały czas rekomendujemy wcześniejsze numery TPB, które są do nabycia w naszych placówkach oraz online!
close
Potrzebujesz więcej informacji nt. szkoleń, kursów czy konsultacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
  lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Umów wizytę
  Umów się na wizytę

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum CBT Centrum CBT EDU, ul. Wołodyjowskiego 74A, 02-724 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".