Dla firm

Dobrostan psychiczny pracowników wpływa na ich efektywność w pracy. Taki wniosek pływnie z coraz liczniejszych badań na temat efektywności pracowniczej. Profilaktyka zdrowia psychicznego staje się niezbędnym elementem wsparcia pracowników w ich rozwoju zawodowym. Centrum CBT przygotowało ofertę warsztatów i szkoleń dostosowaną do potrzeb i wymogów współczesnych firm. Wśród nich są:

Warsztaty „szyte na miarę”

Oferta warsztatów przygotowywana jest pod zindywidualizowane potrzeby danego przedsiębiorstwa, jego specyfiki oraz zagadnień, jakie są w tej chwili najistotniejsze. Ich zakres może być szeroki, począwszy od wsparcia indywidualnego kadry managerskiej, poprzez warsztaty z zakresu komunikacji, asertywności, profilaktykę zaburzeń depresyjnych i lękowych, aż do technik służących przeciwdziałaniu wypaleniu zawodowemu wśród pracowników, treningów relaksacyjnych i innych.

Pakiet webinarów dla firm

Webinary są popularną formą samoedukacji. Centrum CBT przygotowało szereg materiałów wideo, które zawierają informacje edukacyjne z zakresu profilaktyki zdrowia psychicznego dzieci i dorosłych. Są one swoistym kompendium wiedzy psychologicznej przekazanej w przystępnej formie. Mogą one służyć do podnoszenia samoświadomości pracowników na temat ich zdrowia psychicznego i funkcjonowania a także być wykorzystywane przez działy HR jako wsparcie szkoleń wewnętrznych.

Szkolenia

Asertywna komunikacja, umiejętność zarządzania stresem, czasem, znajomość technik relaksacyjnych i motywacyjnych oraz umiejętność zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym to elementy potrzebne do utrzymania równowagi wewnętrznej. Szkolenia proponowane przez Centrum CBT w przystępny sposób przekazują taką wiedzę. Dodatkowo prowadzone są przez profesjonalnych psychologów z doświadczeniem w pracy terapeutycznej z osobami dorosłymi.

Indywidualne wsparcie pracowników firm

Są to pakiety kilku spotkań z psychologami Centrum CBT. Spotkania mogą mieć charakter interwencji kryzysowej, spotkań psychoedukacyjnych lub konsultacji psychologicznych. Mogą być również wstępem do rozpoczęcia psychoterapii.

Chcesz skorzystać z oferty?

Napisz lub zadzwoń w celu uzyskania spersonalizowanej oferty dla Twojej firmy.

Zadzwoń

603 465 675

Napisz e-mail

oferta-dla-firm@cbt.pl