Program staży w Centrum CBT

Szanowni Państwo,

jest nam miło poinformować, że w Centrum CBT rozpoczęliśmy bezpłatny program stażowy dla studentów 4-letnich Szkół Terapii Poznawczo-Behawioralnej, którzy pragną zajmować się opieką oraz terapią dzieci i młodzieży.

W ramach stażu oferujemy możliwość prowadzenia terapii indywidualnej pod opieką superwizorów oraz udział w seminariach dydaktycznych.

Ważne!

Do uczestnictwa w programie zapraszamy osoby, które ukończyły co najmniej trzeci semestr kursu psychoterapii nie tylko w Szkole Psychoterapii Centrum CBT EDU. Zachęcamy zatem do uczestnictwa osoby uczące się w innych ośrodkach.

Termin i miejsce stażu

Staż rozpocznie się w październiku 2020 roku i będzie trwał 6 miesięcy. Ośrodki, w których można odbywać staż znajdują się w Warszawie:

  • na Mokotowie
  • na Ursynowie
  • w Legionowie

Zasady i zgłoszenia

Stażysta będzie zobowiązany do przeprowadzenia co najmniej 16h psychoterapii w każdym miesiącu. Z kolei Centrum CBT zapewni 6 spotkań superwizyjnych w małych grupach (4h dydaktyczne każde) oraz 6 seminariów (6h dydaktycznych każde).

Seminaria będą wymagały wcześniejszego zapoznania się z podaną literaturą. Dni i godziny przyjmowania pacjentów są do ustalenia.

CV oraz kartę zgłoszeniową (w załączniku) prosimy wysyłać na adres Ewy Czajki: e.czajka@cbt.pl

Ilość miejsc stażowych ograniczona. W razie konieczności zostaną przeprowadzone rozmowy kwalifikacyjne z wybranymi osobami.

Kierownictwo

Osoba odpowiedzialna za organizację programu stażowego i kierownictwo: mgr Nina Szalas

Gorąco zapraszamy!