Program staży w Centrum CBT

Program staży w Centrum CBT

11.09.2020

Szanowni Państwo,

jest nam miło poinformować, że w Centrum CBT rozpoczęliśmy bezpłatny program stażowy dla studentów 4-letnich Szkół Terapii Poznawczo-Behawioralnej, którzy pragną zajmować się opieką oraz terapią dzieci i młodzieży.

W ramach stażu oferujemy możliwość prowadzenia terapii indywidualnej pod opieką superwizorów oraz udział w seminariach dydaktycznych.

Ważne!

Do uczestnictwa w programie zapraszamy osoby, które ukończyły co najmniej trzeci semestr kursu psychoterapii nie tylko w Szkole Psychoterapii Centrum CBT EDU. Zachęcamy zatem do uczestnictwa osoby uczące się w innych ośrodkach.

Termin i miejsce stażu

Staż rozpocznie się w październiku 2020 roku i będzie trwał 6 miesięcy. Ośrodki, w których można odbywać staż znajdują się w Warszawie:

 • na Mokotowie
 • na Ursynowie
 • w Legionowie

Zasady i zgłoszenia

Stażysta będzie zobowiązany do przeprowadzenia co najmniej 16h psychoterapii w każdym miesiącu. Z kolei Centrum CBT zapewni 6 spotkań superwizyjnych w małych grupach (4h dydaktyczne każde) oraz 6 seminariów (6h dydaktycznych każde).

Seminaria będą wymagały wcześniejszego zapoznania się z podaną literaturą. Dni i godziny przyjmowania pacjentów są do ustalenia.

CV oraz kartę zgłoszeniową (w załączniku) prosimy wysyłać na adres Ewy Czajki: eczajka@cbt.pl

Ilość miejsc stażowych ograniczona. W razie konieczności zostaną przeprowadzone rozmowy kwalifikacyjne z wybranymi osobami.

Kierownictwo

Osoba odpowiedzialna za organizację programu stażowego i kierownictwo: mgr Nina Szalas

Gorąco zapraszamy!
close
Potrzebujesz więcej informacji nt. szkoleń, kursów czy konsultacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
  lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Umów wizytę
  Umów się na wizytę

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum CBT Centrum CBT EDU, ul. Wołodyjowskiego 74A, 02-724 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".