Propozycja OSOPIP Centrum CBT dla szkół na czas ferii

AdobeStock_143840217

Jeśli Twoja szkoła lub placówka organizuje zajęcia dla dzieci i młodzieży w ramach akcji Zima w Mieście i chcesz je urozmaicić lub wzbogacić o treningi psychoedukacyjne zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją. Propozycja przeznaczona jest dla placówek edukacyjnych z Warszawy, Gdańska, Łodzi, Otwocka i Legionowa.  

OSOPIP Centrum CBT przygotował dla szkół i innych ośrodków, organizujących zimowe zajęcia dla uczniów  ofertę bezpłatnych  zajęć psychologicznych i edukacyjnych, które mogą być przeprowadzone w danej placówce w okresie ferii zimowych lub wakacji.

Zajęcie mają charakter krótkotrwały. Ich celem jest trening umiejętności społecznych i emocjonalnych pozwalających lepiej funkcjonować w szkole, domu i wśród rówieśników.

Zajęcia są bezpłatne i będą odbywać  się w Państwa placówce w terminach i godzinach ustalonych wcześniej. Prowadzone będę przez doświadczonych psychoterapeutów i psychologów pracujących z młodzieżą i dziećmi. Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą prosimy o kontakt. Rodzaj zajęć oraz tematykę, którą chcą Państwo podjąć prosimy zgłaszać na adres mailowy: osopip@cbt.pl.

Po zgłoszeniu mailowym, przedstawiciel Centrum CBT, skontaktuje się celem ustalenia szczegółów rozpoczęcia działań.

Propozycja OSOPIP Centrum CBT dla szkół na czas ferii.

4 SPOTKANIA PO 1,5 H – organizowane 2x w tygodniu po 2h

2 SPOTKANIA PO 1,5 H – organizowane są w jednym tygodniu po 3h bloku

TEMATY SPOTKAŃ:

  1. TRENING ASERTYWNOŚCI
  2. TRENING RADZENIA SOBIE ZE STRESEM
  3. TRENING UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH
  4. TRENING REGULOWANIA EMOCJI
  5. TRENING BUDOWANIA POZYTYWNEJ SAMOOCENY

Zapraszamy do kontaktu: osopip@cbt.pl