Psychoterapia Zaburzeń Seksualnych – nabór otwarty na jesienne warsztaty

Seksualność człowieka w wymiarze interpersonalnym ma ogromne znaczenie dla poczucia jego wartości, określa jego cielesność i witalność, stanowiąc ważny element spełnionego życia. Dlatego umiejętność pracy z pacjentem seksuologicznym oraz prowadzenia terapii jest niezwykle istotna w praktyce psychoterapeuty, psychologa i seksuologa. Wymaga znajomości problematyki, metod diagnostycznych i modeli terapeutycznych oraz wiedzy związanej z własnymi trudnościami w pracy z seksualnością pacjenta.

Od kwietnia 2017 r. do lutego 2018 r. w ramach kursów zawodowych i Psychoterapii Zaburzeń Seksualnych (PSZ) realizujemy cykl warsztatów otwartych – obecnie trwa nabór na czerwcowy, III z dzięsieciu Blok: Dysfunkcje seksualne kobiet, jakie poprowadzi mgr Małgorzata Pogorzelska. Przed nami  kolejnych siedem spotkań,  do których powrócimy po przerwie wakacyjnej, inaugurując wrześniowy blok warsztatem: Dysfunkcje seksualne mężczyzn w ujęciu CBT. Już teraz zachęcamy Państwa do zapoznania z pełną ofertą jesiennych szkoleń w ramach PZS (link poniżej) oraz do nadsyłania zgłoszeń!

W ramach problematyki seksuologicznej, przypominamy jednocześnie o możliwości nabycia przedostatniego numeru naszego czasopisma CBT z opisami przypadków zaburzeń seksualnych.

[button link=”https://cbt.pl/szkolenia/kursy-zawodowe/oferta/psychoterapia-zaburzen-seksualnych-paradygmat-poznawczo-behawioralny/” color=”default” size=”” stretch=”” type=”” shape=”” target=”_self” title=”” gradient_colors=”|” gradient_hover_colors=”|” accent_color=”” accent_hover_color=”” bevel_color=”” border_width=”1px” icon=”fa-angle-right” icon_divider=”yes” icon_position=”right” modal=”” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ animation_offset=”” alignment=”left” class=”” id=””]Więcej informacji[/button]