Psychoterapia Zaburzeń Seksualnych – nabór otwarty na jesienne warsztaty

Psychoterapia Zaburzeń Seksualnych – nabór otwarty na jesienne warsztaty

29.05.2017

Seksualność człowieka w wymiarze interpersonalnym ma ogromne znaczenie dla poczucia jego wartości, określa jego cielesność i witalność, stanowiąc ważny element spełnionego życia. Dlatego umiejętność pracy z pacjentem seksuologicznym oraz prowadzenia terapii jest niezwykle istotna w praktyce psychoterapeuty, psychologa i seksuologa. Wymaga znajomości problematyki, metod diagnostycznych i modeli terapeutycznych oraz wiedzy związanej z własnymi trudnościami w pracy z seksualnością pacjenta.

Od kwietnia 2017 r. do lutego 2018 r. w ramach kursów zawodowych i Psychoterapii Zaburzeń Seksualnych (PSZ) realizujemy cykl warsztatów otwartych – obecnie trwa nabór na czerwcowy, III z dzięsieciu Blok: Dysfunkcje seksualne kobiet, jakie poprowadzi mgr Małgorzata Pogorzelska. Przed nami  kolejnych siedem spotkań,  do których powrócimy po przerwie wakacyjnej, inaugurując wrześniowy blok warsztatem: Dysfunkcje seksualne mężczyzn w ujęciu CBT. Już teraz zachęcamy Państwa do zapoznania z pełną ofertą jesiennych szkoleń w ramach PZS (link poniżej) oraz do nadsyłania zgłoszeń!

W ramach problematyki seksuologicznej, przypominamy jednocześnie o możliwości nabycia przedostatniego numeru naszego czasopisma CBT z opisami przypadków zaburzeń seksualnych.

close
Potrzebujesz więcej informacji nt. szkoleń, kursów czy konsultacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
  lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Umów wizytę
  Umów się na wizytę

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum CBT Centrum CBT EDU, ul. Wołodyjowskiego 74A, 02-724 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".