Rozpoczęcie 80 edycji kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Centrum CBT EDU w Krakowie

Rozpoczęcie 80 edycji kursu psychoterapii poznawczo behawioralnej w Centrum CBT EDU w Krakowie-1

Z przyjemnością informujemy, że 20 kwietnia br. rozpoczęła się 80. edycja kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w renomowanym Centrum CBT EDU w Krakowie. Nasz czteroletni program szkoleniowy ma na celu kompleksowe przygotowanie uczestników do praktyki psychoterapeutycznej opartej na podejściu poznawczo-behawioralnym, przy zachowaniu najwyższych standardów kształcenia.

Centrum CBT EDU, będące liderem w dziedzinie kształcenia psychoterapeutów, może poszczycić się długą historią i zaufaniem ponad 1140 absolwentów oraz ponad 20-letnim doświadczeniem. Obecnie ponad 850 uczestników pobiera naukę w 8 miastach Polski, w tym w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Lublinie, Poznaniu, Gdańsku i Zielonej Górze.

Nasi wykładowcy to doświadczeni specjaliści, co zapewnia wysoki poziom nauczania oraz kompleksowe przygotowanie absolwentów do pracy z różnymi grupami wiekowymi i ich rodzinami. Ponadto, nasza szkoła posiada atestację Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz jest aktywnym członkiem European Association for Behavioural and Cognitive Therapies.

Kadra Centrum CBT EDU składa się z doskonałych dydaktyków, praktyków, certyfikowanych psychoterapeutów i superwizorów, posiadających bogate doświadczenie. Z ponad 65 wykładowcami, z których 25% posiada tytuł naukowy, szkoła zapewnia wysoką jakość nauczania.

Nasi absolwenci mają szereg korzyści, między innymi możliwość uzyskania certyfikatu psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego PTTPB po ukończeniu czteroletniego szkolenia. Mogą także ubiegać się o stanowiska psychoterapeutyczne, w tym w poradniach NFZ, spełniając kryteria wymagane przez NFZ. Ponadto nasze szkolenie obejmuje całościowy program, w tym moduły poświęcone psychoterapii dzieci i młodzieży.

Dyplom ukończenia Szkoły Psychoterapii jest wydawany zarówno w języku polskim, jak i angielskim, a ponadto prowadzimy także szkolenia przygotowujące do uzyskania certyfikatu superwizora/dydaktyka psychoterapii poznawczo-behawioralnej PTTPB.

Gratulujemy wszystkim osobom, które podjęły wyzwanie rozwoju w Szkole Psychoterapii Centrum CBT EDU. Życzymy owocnej nauki i satysfakcji z rozwijania umiejętności w obszarze psychoterapii. Razem z Wami cieszymy się z każdego kroku na tej fascynującej ścieżce edukacyjnej.