Rozpoczęła się 77. edycja kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Szkole Psychoterapii Centrum CBT EDU w Warszawie

77 edycja kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Warszawie-1

Z ogromną przyjemnością informujemy, że właśnie rozpoczęła się 77. edycja kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Centrum CBT EDU w Warszawie. To wydarzenie, które zapisuje się w historii naszej instytucji, jako kontynuacja 20-letniej tradycji doskonalenia zawodowego w obszarze psychoterapii.

Nasza szkoła, będąca liderem w dziedzinie kształcenia psychoterapeutów, ma przyjemność szkolić kolejne pokolenia specjalistów, ciesząc się uznaniem i zaufaniem w środowisku zawodowym. Ponad 1140 absolwentów to świadectwo jakości naszych programów edukacyjnych. Obecnie blisko 800 uczestników uczęszcza na zajęcia w naszych placówkach, rozlokowanych w 6 miastach Polski (Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Łódź, Lubin), co świadczy o rosnącym zainteresowaniu psychoterapią poznawczo-behawioralną.

Warto podkreślić, że nasza szkoła posiada atestację Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB) oraz jest aktywnym członkiem European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT), co potwierdza wysoką jakość naszych programów edukacyjnych.

Misją Centrum CBT EDU jest nie tylko przekazywanie profesjonalnej wiedzy z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej, lecz również tworzenie inspirującej przestrzeni do osobistego rozwoju i refleksji nad procesem terapeutycznym. Nasz kurs stanowi doskonałą okazję do kompleksowego przygotowania się do praktyki psychoterapeutycznej, opartej na sprawdzonych metodach poznawczo-behawioralnych.

Składamy serdeczne gratulacje wszystkim uczestnikom 77. edycji kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Centrum CBT EDU. Życzymy owocnej nauki i satysfakcji z rozwoju umiejętności w fascynującym obszarze psychoterapii.