Rozpoczęła się 85. edycja kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Kielcach!

Rozpoczęła się 85. edycja kursu psychoterapii poznawczo behawioralnej w Kielcach-1

Z dumą ogłaszamy, że 24 maja 2024 roku w Kielcach rozpoczęła się kolejna edycja kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Szkole Psychoterapii Centrum CBT EDU! Aktualnie blisko 1000 osób pobiera naukę w naszej szkole, która działa w już 11 miastach Polski (Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Lublinie, Poznaniu, Gdańsku, Zielonej Górze, Szczecinie, Białymstoku i Kielcach).

Ten czteroletni program szkoleniowy ma na celu kompleksowe przygotowanie uczestników do praktyki psychoterapeutycznej, bazującej na podejściu poznawczo-behawioralnym, przy zachowaniu najwyższych standardów kształcenia.

Dlaczego warto wybrać kurs psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Centrum CBT EDU?

  • Doświadczona kadra wykładowców: Zajęcia prowadzą doświadczeni specjaliści – certyfikowani psychoterapeuci i superwizorzy z tytułami naukowymi.
  • Kompleksowe przygotowanie: Nauczysz się pracować z różnymi grupami wiekowymi i ich rodzinami, m.in. z dziećmi i młodzieżą.
  • Nasze kursy posiadają akredytacje Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB) i spełniają kryteria NFZ.
  • Możliwość rozwoju: Po ukończeniu 4-letniego szkolenia otrzymasz certyfikat psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego PTTPB i będziesz mógł ubiegać się o pracę w poradniach zdrowia psychicznego.
  • Dyplom w języku angielskim: Oferujemy dyplomy ukończenia Szkoły Psychoterapii w języku polskim i angielskim.
  • Dodatkowe szkolenia: Prowadzimy również szkolenia przygotowujące do uzyskania certyfikatu superwizora/dydaktyka psychoterapii poznawczo-behawioralnej PTTPB.

Dołącz do grona naszych absolwentów i zostań wykwalifikowanym psychoterapeutą!