Rozpoczęła się 88. edycja kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Warszawie!

Rozpoczęła się 88. edycja kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Warszawie!-1

Z dumą ogłaszamy, że 7 czerwca 2024 roku w Warszawie wystartowała 88. edycja kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Szkole Psychoterapii Centrum CBT EDU! Obecnie prawie 1000 osób rozwija swoje umiejętności w naszej szkole, która działa już w 12 miastach Polski: Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach, Łodzi, Lublinie, Poznaniu, Gdańsku, Zielonej Górze, Szczecinie, Białymstoku i Kielcach. Nasze kursy są akredytowane przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB).

Dlaczego warto wybrać kurs psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Centrum CBT EDU?

Doświadczona kadra wykładowców:

Nasze zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych specjalistów – certyfikowanych psychoterapeutów i superwizorów z tytułami naukowymi. Dzięki ich bogatemu doświadczeniu i wiedzy, uczestnicy otrzymują najlepsze wsparcie w swojej drodze do zostania profesjonalnymi psychoterapeutami.

Kompleksowe przygotowanie:

Program kursu obejmuje szeroką gamę technik i metod pracy z różnymi grupami wiekowymi oraz ich rodzinami, w tym z dziećmi i młodzieżą. Nasz czteroletni program szkoleniowy przygotowuje uczestników do praktyki psychoterapeutycznej w pełnym zakresie.

Międzynarodowy dyplom:

Oferujemy dyplomy ukończenia Szkoły Psychoterapii w języku polskim i angielskim, co umożliwia naszym absolwentom rozwój kariery także na arenie międzynarodowej.

Dodatkowe szkolenia i możliwości rozwoju:

Organizujemy także szkolenia przygotowujące do uzyskania certyfikatu superwizora/dydaktyka psychoterapii poznawczo-behawioralnej PTTPB, co stanowi kolejny krok w rozwoju zawodowym naszych absolwentów.

Dołącz do grona naszych absolwentów i zostań wykwalifikowanym psychoterapeutą!

Zapraszamy do udziału w naszym kursie, który jest nie tylko inwestycją w rozwój zawodowy, ale także w osobisty. Szkoła Psychoterapii Centrum CBT EDU to miejsce, gdzie teoria spotyka się z praktyką, a wiedza z doświadczeniem. Bądź częścią naszej społeczności i rozpocznij swoją ścieżkę kariery jako wykwalifikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny.

Dodatkowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdziesz na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do kontaktu:

Sekretariat szkoły

Tel.: 22 428 44 26
Szkoła email: szkola@cbt.pl