Rozpoczęła się rekrutacja na 4-letni kurs psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Centrum CBT EDU w Katowicach!

Rozpoczęła się rekrutacja na 4-letni kurs psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Centrum CBT EDU w Katowicach!-1

Mamy zaszczyt ogłosić, że otwieramy rekrutację na wyjątkowy 4-letni kurs psychoterapii poznawczo-behawioralnej w renomowanej Szkole Psychoterapii  Centrum CBT EDU w Katowicach. Nasze szkolenie stanowi kompleksowe przygotowanie do praktyki psychoterapeutycznej, oparte na profesjonalnym podejściu poznawczo-behawioralnym.

O nas

Centrum CBT EDU to lider w dziedzinie kształcenia psychoterapeutów, z ponad 20-letnią tradycją i zaufaniem ponad 1085 absolwentów. Obecnie, ponad 700 osób rozwija swoją karierę zawodową w pięciu miastach Polski, korzystając z nauki w naszej renomowanej szkole psychoterapii.

– Jesteśmy dumni z naszych absolwentów, którzy nie tylko zdobywają wiedzę i umiejętności, ale również przyczyniają się do podnoszenia standardów pracy w dziedzinie psychoterapii. Wiedza, profesjonalizm i stałe dążenie do doskonalenia własnych kwalifikacji przez naszych wykładowców pozwalają na utrzymanie bardzo wysokiego poziomu nauczania oraz kompleksowe przygotowanie absolwentów do pracy, zarówno z dorosłymi, młodzieżą, dziećmi, jak również z całymi rodzinami. – mówi prof. n. med. n. o zdr. Anita Bryńska, dyrektor Szkoły Psychoterapii Centrum

Atestowane przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB), oraz będące członkiem European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT), Centrum CBT EDU gwarantuje wysoką jakość nauczania. Nasza kadra, złożona z doświadczonych dydaktyków, praktyków, certyfikowanych psychoterapeutów i superwizorów, posiada bogate doświadczenie. Z ponad 60 wykładowcami, z których 25% posiada tytuł naukowy, zapewniamy solidne przygotowanie w zakresie psychoterapii poznawczo-behawioralnej.

Jakość kształcenia

Centrum CBT EDU, zgodnie z głównym kierunkiem swojej działalności, konsekwentnie realizuje wysokie standardy kształcenia zawodowego w nurcie poznawczo-behawioralnym. Nasza filozofia opiera się na założeniu, że fundamentem całego programu edukacyjnego jest konceptualizacja i praktyka terapeutyczna, rozwijanie umiejętności praktycznych oraz dążenie do doskonalenia zawodowego.

Niezależnie od lokalizacji, w jakiej realizowane są zajęcia, nasi wykładowcy to doświadczeni specjaliści, praktycy, certyfikowani psychoterapeuci oraz superwizorzy. Ich wiedza, profesjonalizm i stałe dążenie do doskonalenia własnych kwalifikacji gwarantują utrzymanie bardzo wysokiego poziomu nauczania oraz kompleksowe przygotowanie absolwentów do pracy z różnymi grupami wiekowymi i ich rodzinami.

Uczestnicy naszych szkoleń mają dostęp do wiedzy opartej na praktyce, bogactwa doświadczeń oraz rzetelnych informacji. Naszym celem jest nie tylko przekazanie teorii, lecz także umożliwienie praktycznego stosowania zdobytej wiedzy w pracy terapeutycznej.

– Dążymy do tego, by zajęcia poświęcone superwizji przypadków stanowiły przestrzeń do rozwoju osobistego i refleksji nad procesem psychoterapeutycznym, by atmosfera podczas spotkań superwizyjnych była pełna życzliwości, współpracy i wzajemnej akceptacji. Oferujemy metodę opartą na tworzeniu alternatywnych hipotez i poszerzaniu rozumienia problematyki pacjenta, zamiast oceniania i udzielania rad. Propagowanie profesjonalnej wiedzy na temat psychoterapii poznawczo-behawioralnej postrzegamy jako naszą misję, a odpowiedzialność za proces nauczania jako jedną z podstawowych wartości. – mówi prof. n. med. n. o zdr. Anita Bryńska, dyrektor Szkoły Psychoterapii

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę?

  • Doświadczona kadra: nasze szkolenie oferuje naukę prowadzoną przez doskonałych dydaktyków, specjalistów, praktyków, certyfikowanych psychoterapeutów i superwizorów z wieloletnim doświadczeniem.
  • Zrównoważone podejście do nauczania: kładziemy nacisk na solidne poznanie nurtu CBT zarówno teoretycznie, jak i praktycznie, umożliwiając zdobycie solidnych fundamentów i umiejętności potrzebnych do efektywnej pracy z pacjentem.
  • Wszechstronne szkolenie: nasz program obejmuje bloki zajęć dedykowane psychoterapii dzieci i młodzieży, a także moduły pozwalające na poszerzenie wiedzy o inne nurty terapeutyczne, umożliwiając elastyczne dostosowanie się do różnych sytuacji terapeutycznych.
  • Kontynuacja kształcenia: po uzyskaniu certyfikatu psychoterapeuty istnieje możliwość kontynuacji kształcenia na kursie superwizora/dydaktyka, przygotowującym do uzyskania certyfikatu PTTPB.

Rekrutacja w Katowicach:

Ruszyła rekrutacja na nowy 4-letni kurs w Katowicach, a liczba miejsc jest ograniczona. Zainteresowane osoby zachęcamy do skorzystania z tej wyjątkowej okazji i dołączenia do elitarnej grupy absolwentów Szkoły Psychoterapii Centrum CBT EDU.

Kontakt: Poniedziałek-piątek, godz. 8.30-17.00 Tel.: 22 428 44 26 E-mail: szkola@cbt.pl

Zapraszamy do rozwoju na drodze do profesjonalnej kariery psychoterapeuty! Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: 4-letni kurs psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Centrum CBT EDU