Rusza 82. edycja kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Lublinie!

Rusza 82. edycja kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Lublinie!-1

Centrum CBT EDU, lider w kształceniu psychoterapeutów, rozpoczyna 82. edycję kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Lublinie.

Nasza szkoła jest liderem w dziedzinie kształcenia psychoterapeutów, a poprzez kolejne edycje kursów ma możliwość szkolić kolejne pokolenia specjalistów, ciesząc się uznaniem i zaufaniem w środowisku zawodowym. Do tej pory kurs ukończyło 1140 absolwentów, co jest świadectwem jakości naszych programów edukacyjnych. 

Obecnie blisko 900 uczestników uczęszcza na zajęcia w naszych placówkach, rozlokowanych w 8 miastach Polski, co pokazuje rosnące zainteresowanie psychoterapią poznawczo-behawioralną.

Co istotne, nasza szkoła posiada atestację Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB) oraz jest aktywnym członkiem European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT), co potwierdza wysoką jakość naszych programów edukacyjnych.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom 82. edycji kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Centrum CBT EDU. Życzymy owocnej nauki i satysfakcji z rozwoju umiejętności w fascynującym obszarze psychoterapii.