Rusza rekrutacja na 4-letni kurs psychoterapii poznawczo-behawioralnej Centrum CBT EDU w Olsztynie

Rusza rekrutacja na 4-letni kurs psychoterapii poznawczo-behawioralnej Centrum CBT EDU w Olsztynie

Rozpoczynamy proces rekrutacyjny na nową edycję 4-letniego kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w renomowanej Szkole Psychoterapii Centrum CBT EDU w Olsztynie. Kierownictwo nad szkołą sprawuje Profesor Anita Bryńska, a sam program przygotowuje do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB).

Dlaczego warto wybrać Szkołę Psychoterapii Centrum CBT EDU?

Przez ponad 20 lat Szkoła Psychoterapii Centrum CBT EDU cieszy się uznaniem, będąc liderem w dziedzinie edukacji w obszarze terapii poznawczo-behawioralnej. Posiada akredytację od Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB). Szeroko zakrojone 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne przygotowało już ponad 1 000 absolwentów do zawodu, a kolejne 700 osób obecnie realizuje szkolenie.

Program edukacyjny:

  • solidne fundamenty teoretyczne;
  • intensywna praktyka terapeutyczna;
  • kształcenie umiejętności prowadzenia psychoterapii dorosłych, młodzieży i dzieci.

Nasze atuty:

  • doświadczona kadra dydaktyków, praktyków i certyfikowanych psychoterapeutów;
  • zrównoważone podejście do nauczania: teoria CBT oraz praktyka terapeutyczna;
  • moduły poświęcone psychoterapii dzieci i młodzieży;
  • możliwość kontynuacji kształcenia na kursie superwizora/dydaktyka po uzyskaniu certyfikatu PTTPB.

Jesteśmy dumni z naszych absolwentów, którzy nie tylko zdobywają wiedzę i umiejętności, ale również przyczyniają się do podnoszenia standardów pracy w dziedzinie psychoterapii. Wiedza, profesjonalizm i stałe dążenie do doskonalenia własnych kwalifikacji przez naszych wykładowców pozwalają na utrzymanie bardzo wysokiego poziomu nauczania oraz kompleksowe przygotowanie absolwentów do pracy, zarówno z dorosłymi, młodzieżą, dziećmi, jak również z ich rodzinami. Świadomość odpowiedzialności związanej z procesem dydaktycznym determinuje nasze dążenie do tego, by prowadzone przez nas szkolenia doskonaliły umiejętności w zakresie konceptualizacji, prowadzenia psychoterapii i monitorowania efektów leczenia, przyczyniały się do rozwoju świadomości metodologicznej i wiedzy z praktyki opartej na dowodach oraz pozwalały na rozwijanie wysokich standardów funkcjonowania zawodowego. Jesteśmy dumni z tego, że możemy przyczyniać się do rozpowszechniania profesjonalnej wiedzy na temat psychoterapii poznawczo-behawioralnej” – mówi prof. n. med. i n. o zdr. Anita Bryńska, dyrektor Szkoły Psychoterapii Centrum CBT EDU.

Rekrutacja właśnie się rozpoczęła, a liczba miejsc jest ograniczona. Zachęcamy zainteresowane osoby do skorzystania z tej wyjątkowej okazji i dołączenia do elitarnej grupy absolwentów Szkoły Psychoterapii Centrum CBT EDU.

Skontaktuj się z nami:

Odwiedź stronę internetową Szkoły Psychoterapii Centrum CBT EDU: https://cbt.pl/szkola-psychoterapii/

Lub skorzystaj z bezpośredniego kontaktu z Sekretariatem:
Poniedziałek-piątek, godz. 8.30-17.00
Tel.: 22 428 44 26
E-mail: szkola@cbt.pl

Rozwijaj się z nami na drodze do profesjonalnej kariery psychoterapeuty!