Rusza rekrutacja na 4-letni kurs psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Poznaniu

Rusza rekrutacja na 4-letni kurs psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Poznaniu_

Z przyjemnością informujemy, że Szkoła Psychoterapii Centrum CBT EDU rozpoczyna rekrutację na 4-letnie szkolenie w zakresie psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Poznaniu.

O nas:

  • Ponad 20 lat doświadczenia
  • Rekomendacja Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB)
  • Ponad 1 000 absolwentów z kwalifikacjami psychoterapeutycznymi
  • Aktualnie ponad 700 osób realizuje szkolenie psychoterapeutyczne w naszej szkole.

Dlaczego warto wybrać nasze szkolenie?

  • Certyfikat PTTPB: nasze szkolenie przygotowuje Cię do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB), co stanowi wyróżnienie na rynku terapeutycznym.
  • Zespół ekspertów: nasi wykładowcy to doświadczeni terapeuci-praktycy, których wiedza i profesjonalizm gwarantują wysoki poziom nauczania.
  • Wieloaspektowe podejście: nasze szkolenie skupia się na nurcie poznawczo-behawioralnym, przygotowując Cię do pracy z dorosłymi, młodzieżą, dziećmi oraz ich rodzinami.
  • Zrównoważona edukacja: nasz program łączy solidne podstawy teoretyczne z intensywną praktyką terapeutyczną, a także daje możliwość poszerzenia wiedzy o inne nurty terapeutyczne.

„Jesteśmy dumni z naszych absolwentów, którzy nie tylko zdobywają wiedzę i umiejętności, ale również przyczyniają się do podnoszenia standardów pracy w dziedzinie psychoterapii. Wiedza, profesjonalizm i stałe dążenie do doskonalenia własnych kwalifikacji przez naszych Wykładowców pozwalają na utrzymanie bardzo wysokiego poziomu nauczania oraz kompleksowe przygotowanie absolwentów do pracy zarówno z dorosłymi, młodzieżą, dziećmi, jak również z ich rodzinamiŚwiadomość odpowiedzialności związanej z procesem dydaktycznym determinuje nasze dążenie do tego by prowadzone przez nas szkolenia doskonaliły umiejętności w zakresie konceptualizacji, prowadzenia psychoterapii i monitorowania efektów leczenia, przyczyniały się do rozwoju świadomości metodologicznej i wiedzy z praktyki opartej na dowodach oraz pozwalały na rozwijanie wysokich standardów funkcjonowania zawodowego. Jesteśmy dumni z tego, że możemy przyczyniać się do rozpowszechniania profesjonalnej wiedzy na temat psychoterapii poznawczo-behawioralnej” – mówi prof. n. med. i n. o zdr. Anita Bryńska, dyrektor Szkoły Psychoterapii Centrum CBT EDU.

Rekrutacja już ruszyła! Liczba miejsc jest organiczna.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Szkoły Psychoterapii Centrum CBT EDU.

Bezpośredni kontakt z Sekretariatem Szkoły:

Poniedziałek-czwartek – godz. 10.00-14.30.
Tel.: 22 428 44 26.
E-mail: szkola@cbt.pl.

Dołącz do elitarnej grupy absolwentów Szkoły Psychoterapii Centrum CBT EDU i rozpocznij swoją drogę w świecie psychoterapii poznawczo-behawioralnej!