Szkoła Psychoterapii Centrum CBT EDU zaprasza na 4-letni kurs psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Szczecinie!

Szkoła Psychoterapii Centrum CBT EDU zaprasza na 4-letni kurs psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Szczecinie!-1

Rozpoczynamy rekrutację na kolejną edycję 4-letniego kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w renomowanej Szkole Psychoterapii Centrum CBT EDU, pod kierownictwem Profesor Anity Bryńskiej. Kurs przygotowuje do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty polskiego towarzystwa terapii poznawczej i behawioralnej (PTTPB).

O nas:

Szkoła Terapii Poznawczo-Behawioralnej Centrum CBT EDU jest liderem w kształceniu psychoterapeutów od ponad 20 lat. Nasza szkoła cieszy się rekomendacją Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB) oraz jest członkiem European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT). Naszą dumą jest ponad 1 000 absolwentów z kwalifikacjami psychoterapeutycznymi, a obecnie ponad 700 osób realizuje szkolenie psychoterapeutyczne w naszej szkole.

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę?

  • Doświadczona kadra: nasi wykładowcy to doskonali dydaktycy, specjaliści, praktycy, certyfikowani psychoterapeuci i superwizorzy z wieloletnim doświadczeniem, zarówno w nauczaniu, jak i prowadzeniu procesów psychoterapeutycznych.
  • Zrównoważone podejście do nauczania: kładziemy nacisk na gruntowne poznanie nurtu CBT zarówno teoretycznie, jak i praktycznie, umożliwiając zdobycie solidnych fundamentów i umiejętności potrzebnych do efektywnej pracy z pacjentem.
  • Wszechstronne szkolenie: nasz program edukacyjny obejmuje bloki zajęć, poświęcone psychoterapii dzieci i młodzieży, a także moduły pozwalające na poszerzenie wiedzy o inne nurty terapeutyczne, umożliwiając elastyczne dostosowanie się do różnych sytuacji terapeutycznych.
  • Kontynuacja kształcenia: po uzyskaniu certyfikatu psychoterapeuty istnieje możliwość kontynuacji kształcenia na kursie superwizora/dydaktyka, przygotowującym do uzyskania certyfikatu PTTPB.

– Jesteśmy dumni z naszych absolwentów, którzy nie tylko zdobywają wiedzę i umiejętności, ale również przyczyniają się do podnoszenia standardów pracy w dziedzinie psychoterapii. Wiedza, profesjonalizm i stałe dążenie do doskonalenia własnych kwalifikacji przez naszych wykładowców pozwalają na utrzymanie bardzo wysokiego poziomu nauczania oraz kompleksowe przygotowanie absolwentów do pracy, zarówno z dorosłymi, młodzieżą, dziećmi, jak również z całymi rodzinami. Świadomość odpowiedzialności związanej z procesem dydaktycznym determinuje nasze dążenie do tego, by prowadzone przez nas szkolenia doskonaliły umiejętności w zakresie konceptualizacji, prowadzenia psychoterapii i monitorowania efektów leczenia, przyczyniały się do rozwoju świadomości metodologicznej i wiedzy z praktyki opartej na dowodach oraz pozwalały na rozwijanie wysokich standardów funkcjonowania zawodowego. Jesteśmy dumni z tego, że możemy przyczyniać się do szerzenia profesjonalnej wiedzy na temat psychoterapii poznawczo-behawioralnej – mówi prof. n. med. i n. o zdr. Anita Bryńska, dyrektor Szkoły Psychoterapii Centrum CBT EDU.

Rekrutacja w Szczecinie:

Ruszyła rekrutacja na nowy 4-letni kurs w Szczecinie, a liczba miejsc jest ograniczona. Zainteresowane osoby zachęcamy do skorzystania z tej wyjątkowej okazji i dołączenia do elitarnej grupy absolwentów Szkoły Psychoterapii Centrum CBT EDU.

Kontakt:

Poniedziałek-piątek, godz. 8.30-17.00
Tel.: 22 428 44 26
E-mail: szkola@cbt.pl

Zapraszamy do rozwoju na drodze do profesjonalnej kariery psychoterapeuty!

Odwiedź naszą stronę internetową: