Psychologia Kliniczna Dzieci i Młodzieży

Psychologia Kliniczna Dzieci i Młodzieży

Ilość miejsc:

 • 12

Termin:

 • 01.03.2020- 28.02.2024

Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychologia kliniczna dzieci i młodzieży będzie realizowane przez Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Szpital Psychiatryczny w Choroszczy, które są ośrodkami akredytowanymi przez CMKP (Centrum Medyczne kształcenia Podyplomowego) do prowadzenia specjalizacji.

Szkolenie realizowane jest zgodnie z programem specjalizacji w dziedzinie psychologia kliniczna dzieci i młodzieży, trwa 4 lata i obejmuje 534 h kursów i 1920 h staży. Kursy realizowane będą przez UCK WUM w Warszawie, natomiast większość staży przez Szpital Psychiatryczny w Choroszczy (staż w oddziale psychiatrycznym dla dzieci i młodzieży realizowany będzie w Klinice psychiatrii Wieku Rozwojowego WUM).

W ramach programu POWER osoby specjalizujące się uzyskają finansowanie kosztów uczestnictwa w 534 h kursów oraz w 1500 h staży, w tym kosztów noclegów oraz wyżywienia. Koszty realizacji 420 h staży nie są finansowane w ramach programu.

Zasady dotyczące rekrutacji/sposobu kwalifikacji do szkolenia specjalizacyjnego z psychologii klinicznej dzieci i młodzieży są tożsame z zawartymi w artykułach od 8 do 12 Ustawy z dnia 24 lutego 2017 r. o uzyskiwaniu tytułu specjalisty w dziedzinach mających zastosowanie w ochronie zdrowia (Dz. U. 2017 poz. 599). Postępowanie kwalifikacyjne jest prowadzone przez Wojewodę Mazowieckiego (8 miejsc specjalizacyjnych) oraz Wojewodę Podlaskiego (4 miejsca specjalizacyjne), a rekrutacja odbywa się przez System Monitorowania Kształcenia (SMK) w dniach 15.11-15.12.2019 r.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z planem w/w szkolenia.

close
Potrzebujesz więcej informacji nt. szkoleń, kursów czy konsultacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
  lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Umów wizytę
  Umów się na wizytę

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum CBT Centrum CBT EDU, ul. Wołodyjowskiego 74A, 02-724 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".