To już 87. edycja kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Szkole Psychoterapii Centrum CBT EDU w Łodzi!

87. edycja kursu psychoterapii poznawczo behawioralnej w Szkole Psychoterapii Centrum CBT EDU w Łodzi-1

Z ogromną dumą pragniemy poinformować, że rozpoczęliśmy 87. edycję kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Łodzi. Ponad 1000 osób pobiera nauke w naszej szkole, która działa już  w 12 miastach Polski (Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Lublinie, Poznaniu, Gdańsku, Zielonej Górze, Szczecinie, Kielcach, Białymstoku i Katowicach).

Naszą misją jest nie tylko przekazywanie profesjonalnej wiedzy z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej, lecz również tworzenie inspirującej przestrzeni do osobistego rozwoju i refleksji nad procesem terapeutycznym. Nasz kurs stanowi doskonałą okazję do kompleksowego przygotowania się do praktyki psychoterapeutycznej, opartej na sprawdzonych metodach poznawczo-behawioralnych.

Ponadto, Szkoła Psychoterapii Centrum CBT EDU, to:

  • 20-letnia tradycja doskonalenia zawodowego w obszarze psychoterapii.
  • Lider w dziedzinie kształcenia psychoterapeutów, 
  • szkoli kolejne pokolenia specjalistów, ciesząc się uznaniem i zaufaniem w środowisku zawodowym. 
  • ponad 1140 absolwentów to świadectwo jakości naszych programów edukacyjnych,
  • posiada atestację Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB) oraz jest aktywnym członkiem European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT), co potwierdza wysoką jakość naszych programów edukacyjnych.

Najserdeczniejsze gratulacje dla wszystkich uczestnikom 87. edycji kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Centrum CBT EDU. Życzymy owocnej nauki i satysfakcji z rozwoju umiejętności w fascynującym obszarze psychoterapii.