W Białymstoku ruszyła 84. edycja kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej Centrum CBT EDU!

W Białymstoku ruszyła 84. edycja kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej Centrum CBT EDU!-1

Z ogromną radością informujemy, że 18 maja br. wystartowała 84. edycja kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w naszym renomowanym Centrum CBT EDU w Białymstoku. Tym samym, w całej Polsce, w 10 miastach (Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Lublinie, Poznaniu, Gdańsku, Zielonej Górze, Szczecinie i Białymstoku). W Szkole Psychoterapii Centrum CBT EDU naukę pobiera ponad 900 osób!

Centrum CBT EDU, to:

  • lider w dziedzinie kształcenia psychoterapeutów, 
  • może poszczycić się długą historią i zaufaniem ponad 1140 absolwentów oraz ponad 20-letnim doświadczeniem,
  • nasz czteroletni program szkoleniowy ma na celu kompleksowe przygotowanie uczestników do praktyki psychoterapeutycznej opartej na podejściu poznawczo-behawioralnym, przy zachowaniu najwyższych standardów kształcenia,
  • nasi wykładowcy to doświadczeni specjaliści, co zapewnia wysoki poziom nauczania oraz kompleksowe przygotowanie absolwentów do pracy z różnymi grupami wiekowymi i ich rodzinami,
  • szkoła posiada atestację Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz jest aktywnym członkiem European Association for Behavioural and Cognitive Therapies.

Co więcej, kadra Centrum CBT EDU składa się z doskonałych dydaktyków, praktyków, certyfikowanych psychoterapeutów i superwizorów, posiadających bogate doświadczenie, a nasi absolwenci mają szereg korzyści, między innymi możliwość uzyskania certyfikatu psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego PTTPB po ukończeniu czteroletniego szkolenia. Mogą także ubiegać się o stanowiska psychoterapeutyczne, w tym w poradniach NFZ, spełniając kryteria wymagane przez NFZ. 

Serdeczne gratulacje dla wszystkich osób, które podjęły wyzwanie rozwoju w Szkole Psychoterapii Centrum CBT EDU. Życzymy Wam owocnej nauki i satysfakcji z rozwijania umiejętności w obszarze psychoterapii.

Razem z Wami cieszymy się z każdego kroku na ścieżce edukacyjnej.