W Poznaniu rozpoczęła się 76. edycja kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Szkole Psychoterapii Centrum CBT EDU

W Poznaniu rozpoczęła się 76. edycja kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Szkole Psychoterapii Centrum CBT EDU-1

Z ogromną radością pragniemy poinformować, że 6 kwietnia br. ruszyła 76. edycja kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Szkole Psychoterapii Centrum CBT EDU w Poznaniu.

Czteroletni program szkoleniowy zakłada kompleksowe przygotowanie uczestników do praktyki psychoterapeutycznej, opartej na podejściu poznawczo-behawioralnym. Oferujemy najwyższe standardy kształcenia, które stanowią fundament naszej działalności. A jednocześnie stale dążymy do rozwijania umiejętności praktycznych oraz doskonalenia zawodowego. Nasi wykładowcy to doświadczeni specjaliści, praktycy, certyfikowani psychoterapeuci oraz superwizorzy. Ich wiedza i profesjonalizm gwarantują wysoki poziom nauczania oraz kompleksowe przygotowanie absolwentów do pracy z różnymi grupami wiekowymi i ich rodzinami.

Nasza Szkoła Psychoterapii Centrum CBT EDU to lider w dziedzinie kształcenia psychoterapeutów. Z 1140 absolwentami i ponad 20-letnim doświadczeniem, cieszy się zaufaniem osób pragnących rozwijać się zawodowo w obszarze psychoterapii. Obecnie ponad 770 uczestników pobiera naukę w naszej szkole, rozlokowanej w 6 miastach Polski.

Nasza szkoła jest atestowana przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB) oraz jest aktywnym członkiem European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT).

Gratulujemy wszystkim uczestnikom 76. poznańskiego kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Centrum CBT EDU. Życzymy owocnej nauki i satysfakcji z rozwoju umiejętności w obszarze psychoterapii. Razem z Wami cieszymy się z każdego kroku na tej fascynującej ścieżce edukacyjnej.