Wystartowała 79. edycja kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Centrum CBT EDU we Wrocławiu

79. edycja kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej-1

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że 27 kwietnia rozpoczęła się 79. edycja kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w renomowanym Centrum CBT EDU we Wrocławiu. Tym razem do kursu przystąpiło 870 osób, które pobierają naukę w 8 różnych miastach Polski.

Nasz program szkoleniowy obejmuje cztery lata i ma na celu kompleksowe przygotowanie uczestników do praktyki psychoterapeutycznej, prowadzonej w nurcie poznawczo-behawioralnym, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów kształcenia.

Centrum CBT EDU to lider w kształceniu psychoterapeutów z ponad 20-letnim doświadczeniem a wykładowcy to doświadczeni specjaliści, co zapewnia wysoki poziom nauczania oraz kompleksowe przygotowanie absolwentów do pracy z różnymi grupami wiekowymi i ich rodzinami. 

Nasza szkoła posiada atestację Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz jest aktywnym członkiem European Association for Behavioural and Cognitive Therapies.

Obecnie oferujemy szkolenia w 8 miastach Polski (Warszawa, Wrocław, Kraków, Łódź, Lublin Poznań, Gdańsk i Zielona Góra).

Dlaczego warto wybrać Centrum CBT EDU?

  • Wysoki poziom nauczania: Zajęcia prowadzą doświadczeni specjaliści – certyfikowani psychoterapeuci i superwizorzy z tytułami naukowymi.
  • Kompleksowe przygotowanie: Nauczysz się pracować z różnymi grupami wiekowymi i ich rodzinami, m.in. z dziećmi i młodzieżą.
  • Atestowane programy: Nasze szkolenia posiadają atest Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB) i spełniają kryteria NFZ.
  • Możliwość rozwoju: Po ukończeniu 4-letniego szkolenia otrzymasz certyfikat psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego PTTPB i będziesz mógł ubiegać się o pracę w poradniach zdrowia psychicznego.
  • Dyplom w języku angielskim: Oferujemy dyplomy ukończenia Szkoły Psychoterapii w języku polskim i angielskim.
  • Dodatkowe szkolenia: Prowadzimy również szkolenia przygotowujące do uzyskania certyfikatu superwizora/dydaktyka psychoterapii poznawczo-behawioralnej PTTPB.

Gratulujemy wszystkim osobom, które podjęły wyzwanie rozwoju w Szkole Psychoterapii Centrum CBT EDU. Życzymy owocnej nauki i satysfakcji z rozwijania umiejętności w obszarze psychoterapii. 

Dołącz do grona naszych absolwentów i zostań wykwalifikowanym psychoterapeutą!