Egzaminy wstępne do 4-letniego szkolenia z psychoterapii poznawczo- behawioralnej w Centrum CBT EDU

Egzaminy wstępne do 4-letniego szkolenia z psychoterapii poznawczo- behawioralnej w Centrum CBT EDU-1

Z przyjemnością informujemy wszystkich zainteresowanych, że Szkoła Psychoterapii Centrum CBT EDU ogłasza terminy egzaminów wstępnych na czteroletnie szkolenie z psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Warszawie. Oto daty egzaminów dla kolejnych naborów:

Marzec 2024:
Data egzaminu: 06 lutego 2024

Kwiecień 2024:
Data egzaminu: 05 marca 2024

Maj i Czerwiec 2024:
Data egzaminu: 16 kwietnia 2024

Wrzesień 2024:
Data egzaminu: 28 maja 2024

Serdecznie zachęcamy do aktywnego udziału w procesie rekrutacyjnym.

O Nas: Szkoła Psychoterapii Centrum CBT EDU to ponad 20 lat doświadczenia, rekomendacja Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB), ponad 1 000 absolwentów z kwalifikacjami psychoterapeutycznymi, oraz aktualnie ponad 700 osób realizujących szkolenie psychoterapeutyczne.

Dlaczego warto wybrać nasze szkolenie?

Certyfikat PTTPB: nasze szkolenie przygotowuje Cię do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty PTTPB.

Zespół Ekspertów: nasi wykładowcy to doświadczeni terapeuci-praktycy, gwarantujący wysoki poziom nauczania.

Wieloaspektowe podejście: nasze szkolenie skupia się na nurcie poznawczo-behawioralnym, przygotowując Cię do pracy z różnymi grupami wiekowymi.

Zrównoważona Edukacja: program łączy solidne podstawy teoretyczne z intensywną praktyką terapeutyczną oraz umożliwia poszerzenie wiedzy o inne nurty terapeutyczne.

Liczba miejsc jest ograniczona, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Szkoły Psychoterapii Centrum CBT EDU, gdzie znajdziesz więcej informacji na temat szkolenia i procesu rekrutacyjnego.

Bezpośredni kontakt z Sekretariatem Szkoły możliwy od poniedziałku do czwartku w godzinach 8.30 -17:00 pod numerem telefonu 22 428 44 26 lub drogą mailową pod adresem szkola@cbt.pl.