Rozpoczynamy rekrutację na 4-letni kurs psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Warszawie!

4-letni kurs psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Warszawie-1

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy start rekrutacji na 4-letni kurs psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Centrum CBT EDU w Warszawie. To unikalna szansa na zdobycie kompleksowego przygotowania do praktyki psychoterapeutycznej w jednym z najbardziej uznanych nurtów terapii.

Kim jesteśmy?

Centrum CBT EDU to lider w dziedzinie edukacji psychoterapeutów z ponad 20-letnim doświadczeniem i blisko 1200 absolwentami. Nasza renomowana szkoła psychoterapii jest atestowana przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB) oraz członkiem European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT).

Propagowanie profesjonalnej wiedzy na temat psychoterapii poznawczo-behawioralnej stanowi dla nas misję. Odpowiedzialność za proces nauczania traktujemy jako jedną z podstawowych wartości. Dążymy do tego, by nasze zajęcia stanowiły przestrzeń do rozwoju osobistego, refleksji nad procesem psychoterapeutycznym oraz doświadczenia atmosfery pełnej życzliwości, współpracy i wzajemnej akceptacji.

Nasi wykładowcy to doświadczeni dydaktycy, praktycy, certyfikowani psychoterapeuci i superwizorzy. Zespół 85 wykładowców.

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę?

  • Doświadczona kadra: nasi wykładowcy to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu i praktyce psychoterapeutycznej.
  • Zrównoważone podejście do nauczania: łączymy teorię z praktyką, zapewniając solidne fundamenty i umiejętności potrzebne do efektywnej pracy z pacjentem.
  • Wszechstronne szkolenie: program obejmuje psychoterapię dzieci, młodzieży oraz moduły pozwalające na poszerzenie wiedzy o inne nurty terapeutyczne.
  • Kontynuacja kształcenia: po uzyskaniu certyfikatu psychoterapeuty, można kontynuować naukę na kursie superwizora/dydaktyka, przygotowującym do uzyskania certyfikatu PTTPB.

Rekrutacja

Rekrutacja właśnie się rozpoczęła, a liczba miejsc jest ograniczona. To wyjątkowa okazja, by dołączyć do elitarnej grupy absolwentów Szkoły Psychoterapii Centrum CBT EDU.

Kontakt:

  • Poniedziałek – Piątek, godz. 8.30-17.00
  • Tel.: 22 428 44 26
  • E-mail: szkola@cbt.pl

Zapraszamy do rozwoju na drodze do profesjonalnej kariery psychoterapeuty!