Rusza rekrutacja na 4-letni kurs psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Białymstoku

Rusza rekrutacja na 4-letni kurs psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Białymstoku-1

Szkoła Psychoterapii Centrum CBT EDU serdecznie zaprasza na kolejną edycję 4-letniego kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnejRozpoczynamy rekrutację na nową edycję kursu, który jest prowadzony pod kierownictwem renomowanej Profesor Anity Bryńskiej. Kurs ten jest doskonałym przygotowaniem do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB).

O nas:

Szkoła Terapii Poznawczo-Behawioralnej Centrum CBT EDU to lider w kształceniu psychoterapeutów od ponad 20 lat. Nasza szkoła posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB) oraz jest członkiem European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT). Mamy ponad 1 000 dumnych absolwentów z kwalifikacjami psychoterapeutycznymi, a obecnie ponad 700 osób uczestniczy w szkoleniu psychoterapeutycznym.

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę?

  • Doświadczona kadra: nasi wykładowcy to doskonali dydaktycy, specjaliści, certyfikowani psychoterapeuci z wieloletnim doświadczeniem.
  • Zrównoważone podejście: szkolenie obejmuje zarówno teoretyczne, jak i praktyczne aspekty nurtu CBT, umożliwiając solidne fundamenty do efektywnej pracy z pacjentem.
  • Wszechstronne szkolenie: program edukacyjny obejmuje psychoterapię dzieci i młodzieży, a także moduły pozwalające na poszerzenie wiedzy o inne nurty terapeutyczne.

Kontynuacja kształcenia: po uzyskaniu certyfikatu psychoterapeuty istnieje możliwość kontynuacji kształcenia na kursie superwizora/dydaktyka, przygotowującym do uzyskania certyfikatu PTTPB.

– Jesteśmy dumni z naszych absolwentów, którzy nie tylko zdobywają wiedzę i umiejętności, ale również przyczyniają się do podnoszenia standardów pracy w dziedzinie psychoterapii. Wiedza, profesjonalizm i stałe dążenie do doskonalenia własnych kwalifikacji przez naszych wykładowców pozwalają na utrzymanie bardzo wysokiego poziomu nauczania oraz kompleksowe przygotowanie absolwentów do pracy, zarówno z dorosłymi, młodzieżą, dziećmi, jak również z całymi rodzinami. Świadomość odpowiedzialności związanej z procesem dydaktycznym determinuje nasze dążenie do tego, by prowadzone przez nas szkolenia doskonaliły umiejętności w zakresie konceptualizacji, prowadzenia psychoterapii i monitorowania efektów leczenia, przyczyniały się do rozwoju świadomości metodologicznej i wiedzy z praktyki opartej na dowodach oraz pozwalały na rozwijanie wysokich standardów funkcjonowania zawodowego. Jesteśmy dumni z tego, że możemy przyczyniać się do szerzenia profesjonalnej wiedzy na temat psychoterapii poznawczo-behawioralnej – mówi prof. n. med. i n. o zdr. Anita Bryńska, dyrektor Szkoły Psychoterapii Centrum CBT EDU.

Rekrutacja w Białymstoku:

Ruszyła rekrutacja na nowy 4-letni kurs w Białymstoku, z ograniczoną liczbą miejsc. Zachęcamy zainteresowane osoby do skorzystania z tej wyjątkowej okazji i dołączenia do elitarnej grupy absolwentów Szkoły Psychoterapii Centrum CBT EDU.

Kontakt: 

Poniedziałek-piątek, godz. 8.30-17.00 Tel.: 22 428 44 26 E-mail: szkola@cbt.pl

Zapraszamy do rozwoju na drodze do profesjonalnej kariery psychoterapeuty!

Odwiedź naszą stronę internetową: https://cbt.pl/szkola-psychoterapii/4-letni-kurs-psychoterapii-poznawczo-behawioralnej/rekrutacja/