Startuje nabór na 4-letni kurs psychoterapii poznawczo-behawioralnej Centrum CBT EDU w 15 miastach Polski!

4-letni kurs psychoterapii poznawczo-behawioralnej Centrum CBT EDU w 15 miastach Polski-1

Z radością informujemy o rozpoczęciu naboru na nasz renomowany 4-letni kurs psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Centrum CBT EDU. To doskonała okazja, aby dołączyć do grona przyszłych specjalistów w tej dziedzinie i zdobyć wiedzę oraz umiejętności niezbędne do pracy terapeutycznej.

Kim jesteśmy?

Centrum CBT EDU to lider w dziedzinie edukacji psychoterapeutów z ponad 20-letnim doświadczeniem i blisko 1200 absolwentami. Nasza renomowana szkoła psychoterapii jest atestowana przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB) oraz członkiem European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT).

Obecnie działalność szkoły jest prowadzona w 12 miastach w Polsce: Warszawie, Lublinie, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Zielonej Górze, Szczecinie, Gdańsku, Białymstoku, Kielcach i Katowicach. Aplikacje można składać również dodatkowo na kursy w: Olsztynie, Bydgoszczy oraz Rzeszowie. To unikalna szansa na zdobycie kompleksowego przygotowania do praktyki psychoterapeutycznej w jednym z najbardziej uznanych nurtów terapii.

Obecnie w szkole naukę pobiera ponad 1000 osób. Dzięki temu mamy realny wpływ na kształtowanie standardów terapii poznawczo-behawioralnej w Polsce.

Propagowanie profesjonalnej wiedzy na temat psychoterapii poznawczo-behawioralnej stanowi dla nas misję. Odpowiedzialność za proces nauczania traktujemy jako jedną z podstawowych wartości. Dążymy do tego, by nasze zajęcia stanowiły przestrzeń do rozwoju osobistego, refleksji nad procesem psychoterapeutycznym oraz doświadczenia atmosfery pełnej życzliwości, współpracy i wzajemnej akceptacji.

Nasi wykładowcy to doświadczeni dydaktycy, praktycy, certyfikowani psychoterapeuci i superwizorzy, którzy tworzą 85 zespół. To właśnie dzięki nim nasza jakość nauczania jest tak wysoka, a efekty terapeutyczne są zauważalne w życiu pacjentów.

– Centrum CBT EDU, zgodnie z głównym kierunkiem swojej działalności, konsekwentnie realizuje wysokie standardy kształcenia zawodowego w nurcie poznawczo-behawioralnym. Nasza filozofia opiera się na założeniu, że fundamentem całego programu edukacyjnego jest konceptualizacja i praktyka terapeutyczna, rozwijanie umiejętności praktycznych oraz dążenie do doskonalenia zawodowego. Niezależnie od lokalizacji, w jakiej realizowane są zajęcia, nasi wykładowcy to doświadczeni specjaliści, praktycy, certyfikowani psychoterapeuci oraz superwizorzy. Ich wiedza, profesjonalizm i stałe dążenie do doskonalenia własnych kwalifikacji gwarantują utrzymanie bardzo wysokiego poziomu nauczania oraz kompleksowe przygotowanie absolwentów do pracy z różnymi grupami wiekowymi i ich rodzinami. Uczestnicy naszych szkoleń mają dostęp do wiedzy opartej na praktyce, bogactwa doświadczeń oraz rzetelnych informacji. Naszym celem jest nie tylko przekazanie teorii, lecz także umożliwienie praktycznego stosowania zdobytej wiedzy w pracy terapeutycznej. – mówi prof. n. med. i n. o zdr. Anita Bryńska, dyrektor Szkoły Psychoterapii Centrum

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę?

  • Doświadczona kadra: nasi wykładowcy to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu i praktyce psychoterapeutycznej.
  • Zrównoważone podejście do nauczania: łączymy teorię z praktyką, zapewniając solidne fundamenty i umiejętności potrzebne do efektywnej pracy z pacjentem.
  • Wszechstronne szkolenie: program obejmuje psychoterapię dzieci, młodzieży oraz moduły pozwalające na poszerzenie wiedzy o inne nurty terapeutyczne.
  • Kontynuacja kształcenia: po uzyskaniu certyfikatu psychoterapeuty, można kontynuować naukę na kursie superwizora/dydaktyka, przygotowującym do uzyskania certyfikatu PTTPB.

Rekrutacja

Rekrutacja właśnie się rozpoczęła, a liczba miejsc jest ograniczona. To wyjątkowa okazja, by dołączyć do elitarnej grupy absolwentów Szkoły Psychoterapii Centrum CBT EDU.

Kontakt:

  • Poniedziałek – Piątek, godz. 8.30-17.00
  • Tel.: 22 428 44 26
  • E-mail: szkola@cbt.pl

Zapraszamy do rozwoju na drodze do profesjonalnej kariery psychoterapeuty!