Szkoła Psychoterapii Centrum CBT EDU uruchamia rekrutację w Krakowie

Szkoła Psychoterapii Centrum CBT EDU uruchamia rekrutację w Krakowie-1

Szkoła Psychoterapii Centrum CBT EDU rozpoczyna rekrutację na 4-letnie szkolenie w zakresie psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Krakowie.

Od ponad 15 lat Szkoła Psychoterapii Centrum CBT EDU, pod kierownictwem Profesor Anity Bryńskiej, stanowi fundament profesjonalizmu i doskonałości w dziedzinie terapii poznawczo-behawioralnej. Szkoła posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB) do prowadzenia całościowego podyplomowego 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo-behawioralnym, dzięki któremu już ponad 1 000 osób uzyskało kwalifikacje psychoterapeutyczne.

Szkoła Psychoterapii Centrum CBT EDU to miejsce, gdzie teoria spotyka się z praktyką, a doświadczeni praktycy dzielą się wiedzą z przyszłymi pokoleniami terapeutów. Aktualnie ponad 700 osób realizuje szkolenie psychoterapeutyczne, kontynuując tradycję wysokiej klasy profesjonalizmu. Szkoła kształci także superwizorów i prowadzi szkolenie, przygotowujące do uzyskania certyfikatu superwizora/dydaktyka Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej.

– Jesteśmy dumni z naszych absolwentów, którzy nie tylko zdobywają wiedzę i umiejętności, ale również przyczyniają się do podnoszenia standardów pracy w dziedzinie psychoterapii. Jesteśmy również dumni z licznego grona naszych wykładowców, których stałe zaangażowanie i dążenie do podnoszenia własnych kwalifikacji umożliwia budowanie zasobów kadrowych przygotowanych do pracy z osobami dorosłymi, ale także ze szczególną grupą pacjentów, jakimi są dzieci, młodzież i ich rodziny. Mamy również świadomość odpowiedzialności związanej z procesem dydaktycznym i związanych z nim wyzwaniami, zwłaszcza, że standardy postępowania i zalecenia do stosowania terapii poznawczo-behawioralnej szczegółowo definiowane są przez znamienite, opiniotwórcze instytucje, takie jak NICE (The National Institute for Health and Care Excellence) oraz APA (American Psychiatric Association). Bardzo się cieszymy, że możemy przyczyniać się do rozpowszechniania profesjonalnej wiedzy związanej z psychoterapią zaburzeń psychicznych, problemów behawioralnych i emocjonalnych, jak również dbać o stałe doskonalenie praktyki terapeutycznej w podejściu poznawczo-behawioralnym – mówi prof. n. med. i n. o zdr. Anita Bryńska, dyrektor Szkoły Psychoterapii Centrum CBT EDU.

Rekrutacja na nowy 4-letni kurs w Krakowie właśnie ruszyła, a liczba miejsc jest ograniczona. Zainteresowane osoby zachęcamy do skorzystania z tej wyjątkowej okazji i dołączenia do elitarnej grupy absolwentów Szkoły Psychoterapii Centrum CBT EDU.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Szkoły Psychoterapii Centrum CBT EDU lub bezpośredni kontakt:

Sekretariat Szkoły
Poniedziałek-czwartek – godz. 10.00-14.30
Tel.: 22 428 44 26, E-mail: szkola@cbt.pl