Szkoła Psychoterapii Centrum CBT EDU w Wrocławiu!

Szkoła Psychoterapii Centrum CBT EDU w Wrocławiu!-1

Z radością pragniemy ogłosić, że Szkoła Psychoterapii Centrum CBT EDU, będąca liderem w dziedzinie edukacji w obszarze terapii poznawczo-behawioralnej przez ponad 20 lat, rozpoczyna 4-letnie szkolenie w Wrocławiu. To wyjątkowe wydarzenie otwiera nowe możliwości dla wszystkich, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności w obszarze psychoterapii.

Z tej szczególnej okazji serdecznie zapraszamy naszych gości oraz przyszłych kursantów na inauguracyjną konferencję naukową: „Diagnoza i terapia zachowań trudnych i niepożądanych”. Program konferencji obejmie interesujące prezentacje, prowadzone przez cenionych specjalistów z dziedziny psychiatrii, psychologii i psychoterapii. Wydarzenie to będzie okazją do wymiany doświadczeń i pogłębienia wiedzy na temat terapii poznawczo-behawioralnej.     

Cieszymy się na możliwość spotkania z Państwem podczas tego wyjątkowego wydarzenia, które nie tylko otwiera nowy rozdział edukacyjny w Wrocławiu, ale także sprzyja budowaniu społeczności osób zainteresowanych terapią poznawczo-behawioralną.

Do zobaczenia na konferencji!