Uwolnij się od stresu – relaksacja dla dorosłych od września na Marszałkowskiej!

Relaksacja jest sztuką samokontroli.

Za pośrednictwem odpowiednich technik m. in. świadomego oddychania, treningu autogennego Johannesa Schultza, jaki równoważy energię ciała i umysłu czy treningu uwagi – „bycia tu i teraz”,  można skutecznie leczyć skutki stresu, depresji oraz przewlekłego napięcia, szczególnie tego, spowodowanego pracą. To również doskonała metoda na złagodzenie bólu i dolegliwości somatycznych, które bardzo często są następstwem nerwowego życia i braku wewnętrznej równowagi.

Praktyka relaksacji pozwala nie tylko na odzyskanie zdolności samokontroli oraz możliwości podejmowania decyzji, ale także świadomego przeżywania emocji, ich obserwacji i zmiany jeśli tylko stają się źródłem niepewności i niektórych schorzeń, by wymienić zaburzenia oddychania, ciśnienia czy problemy trawienne.

Sesje treningowe, które prowadzą wykwalifikowani trenerzy Centrum CBT: psycholog, psychoterapeuta mgr Justyna Sulej oraz psycholog, psychoterapeuta Jarosław Mirkiewicz, rozpoczynamy od września 2017 r. i kierujemy do wszystkich, którzy pragną zwolnić tempo w swoim życiu, przejąć nad nim kontrolę i zwyczajnie – wyluzować, wyciszyć się i odprężyć, a w rezultacie odzyskać zdolność koncentracji i dobre samopoczucie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!