Wznów szkolenie w zakresie psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Centrum CBT EDU – Ważne Informacje

Wznów szkolenie w zakresie psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Centrum CBT EDU-1

Z przyjemnością informujemy, że w Szkole Psychoterapii Centrum CBT EDU istnieje możliwość wznowienia szkolenia dla osób zainteresowanych kontynuacją nauki lub realizacją brakujących modułów niezbędnych do ukończenia czteroletniego kursu psychoterapii. Poniżej przygotowaliśmy kilka istotnych informacji.

Procedura wznowienia szkolenia:

  • Deklaracja powrotu: osoby zainteresowane powrotem do uczestnictwa w kursie po uprzednim zawieszeniu, rezygnacji lub po wygaśnięciu umowy o pobieranie nauki w Szkole Psychoterapii, zobowiązane są do złożenia pisemnego wniosku Dyrektora Szkoły Psychoterapii Centrum CBT-EDU o możliwość kontynuacji nauki i przywrócenie statusu kursanta na czteroletnim kursie psychoterapii. Wzór deklaracji dostępny jest na naszej stronie internetowej – kliknij tutaj.
  • Opłata administracyjna: wraz z deklaracją powrotu konieczne jest dokonanie opłaty administracyjnej, zgodnie z aktualnie obowiązującym cennikiem. Szczegóły dotyczące opłat dostępne są na naszej stronie internetowej – kliknij tutaj
  • Przydział do Grupy: po wznowieniu kursu uczestnik zostanie przydzielony do odpowiedniej grupy, zgodnie ze stopniem zaawansowania. Uczestnika obowiązuje opłata właściwa dla kursu, do którego dołączył oraz realizacja aktualnego programu tego kursu.

W Centrum CBT EDU cenimy Państwa zaangażowanie w rozwijanie umiejętności psychoterapeutycznych i jesteśmy gotowi wesprzeć Państwa w drodze do osiągnięcia celów edukacyjnych. W przypadku pytań lub dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Sekretariatem Szkoły.

Sekretariat Szkoły
szkola@cbt.pl
Tel.: 22 428 44 26