Szkoła Psychoterapii Centrum CBT-EDU – praktyczne umiejętności w pracy z pacjentem

Szkoła Psychoterapii Centrum CBT-EDU – praktyczne umiejętności w pracy z pacjentem

22.10.2018

Szkoła Psychoterapii Centrum CBT-EDU

Rozpoczęliśmy działalność w 2002 r., a obecnie zapraszamy już na kolejne edycje 4-letniego szkolenia w zakresie psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Zakres kursu obejmuje:

 • zajęcia teoretyczne i warsztatowe poświęcone mechanizmom decydującym o przyczynach zaburzeń psychicznych i metodom ich leczenia,
 • zajęcia praktyczne (superwizje)
 • terapię własną prowadzoną w formie zajęć grupowych oraz superwizje
 • w ramach szkolenia wymagany jest także staż kliniczny

Uczestnicy zaznajomią się z wiedzą psychologiczną i medyczną, i poznają różne koncepcje osobowości, co jest niezbędne w pełnym zrozumieniu indywidualności pacjenta oraz zaplanowaniu procesu przebiegu psychoterapii. Kurs zakończony jest egzaminem, który umożliwia uzyskanie certyfikatu Terapeuty Poznawczo-Behawioralnego PTTPB. Organizowane przez nas szkolenie jest rekomendowane i atestowane przez PTTPB, dlatego nasi kursanci mogą podpisywać kontrakty z NFZ jako psychoterapeuci już po ukończeniu drugiego roku kursu.

Szkoła Psychoterapii Centrum CBT-EDU to także kursy i szkolenia zawodowe, w tym kurs z Terapii Schematu rekomendowany do pracy z pacjentami z zaburzeniami osobowości typu borderline lub z clusteru C.

Profesjonalizm i rekomendacje

Naszym celem jest przygotowanie do profesjonalnego uprawiania psychoterapii i rozwijania umiejętności twórczej integracji wiedzy programowej i tematycznej z zakresu szkoleń na użytek późniejszej praktyki absolwentów.

 • CERTYFIKATY

Jesteśmy jednym z wiodących ośrodków kształcących psychoterapeutów w nurcie poznawczo-behawioralnym, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB), które jest członkiem European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT).

 • KADRA SZKOŁY PSYCHOTERAPII

Naszą Kadrę tworzą jedni z pierwszych specjalistów stosujący terapię poznawczo-behawioralną. To wybitni wykładowcy akademiccy związani z Kliniką Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego w Warszawie oraz certyfikowani terapeuci z Polski i zagranicy, o bogatym dorobku piśmienniczym, mający wieloletnie doświadczenie kliniczne, którzy na co dzień praktykują na oddziałach szpitalnych bądź w ramach poradni zdrowia psychicznego. Większość z nich to autorzy popularnych szkoleń dla dzieci, młodzieży, rodziców i osób dorosłych.

Osoby zainteresowane udziałem w kursie zapraszamy do kontaktu: mail: szkola@cbt.pl, tel. 22 428 44 26 oraz do śledzenia aktualności na naszym profilu Facebook
close
Potrzebujesz więcej informacji nt. szkoleń, kursów czy konsultacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
  lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Umów wizytę
  Umów się na wizytę

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum CBT Centrum CBT EDU, ul. Wołodyjowskiego 74A, 02-724 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".