Szkolenia i warsztaty w Centrum CBT – wiosna 2018

Szkolenia i warsztaty w Centrum CBT – wiosna 2018

27.11.2017

Problemy rozwojowe dzieci i młodzieży

Drodzy Państwo, okres jesienno-zimowy w naszym kalendarzu to sporo nowych zapowiedzi, które inauguruje kurs Terapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży – nabór na 30 edycję właśnie otwieramy, a kurs rozpocznie się w lutym 2018 r. Jak w poprzednich edycjach, tak i teraz zapraszamy psychoterapeutów, którzy są zdecydowani na pracę z dziećmi i młodzieżą w oparciu o metody CBT. Chcą nie tylko doskonalić warsztat i umiejętność przeprowadzenia diagnozy m. in. problemów rozwojowych typowych dla poszczególnych faz dorastania, ale także poznać model pracy z dziećmi z zaburzeniami eksternalizacyjnymi i internalizacyjnymi.

Komunikacji można się nauczyć! – Poznaj siebie i swoje emocje

Od lutego 2018 r. ruszamy także z Treningiem umiejętności społecznych i warsztatem grupowym dla dzieci i młodzieży realizowanym w ramach naszej Poradni dla dzieci i młodzieży. Współpraca w grupie wymaga komunikatywności. Jeśli Wasze dziecko ma problem z nawiązywaniem relacji, można to zmienić poprzez  skuteczny trening komunikacji, samokontroli i współpracy w grupie. Dzięki różnym formom ćwiczeń, TUS jest doskonałym narzędziem pracy, jakie możemy zaoferować rodzicom, pedagogom, opiekunom. Za jego pośrednictwem, uzyskują Państwo wgląd we wszystkie trudności i zasoby dziecka, co na bieżąco można konsultować z terapeutą.

Psycholodzy, psychoterapeuci, którzy pracują z parami, będą mieć w marcu 2018 r. okazję pogłębić swoje umiejętności terapeutyczne podczas organizowanego w Centrum CBT w Warszawie szkolenia I stopnia – Terapia Par i Małżeństw, i poznać m. in. praktyczne strategie CB stosowane w terapii par wraz z doborem interwencji dedykowanych określonym problemom. Szkolenie poprowadzą autorzy programu, m. in.  psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, specjalista psychiatrii, lek. med. Joanna Michałowska.

Skuteczność technik wyobrażeniowych w terapii zaburzeń osobowości

Ważnym kierunkiem rozwoju CBT są elementy wyobrażeniowe oddziałujące na emocje, a tym samym potencjał zmiany, szczególnie jeśli terapia dotyczy zaburzeń osobowości. Ci z Państwa, którzy posiadają już wiedzę na temat terapii schematu (ST) i terapii poznawczo-behawioralnej, a więc mają za sobą przynajmniej rok szkolenia w zakresie TPB i przynajmniej cztery dni szkolenia z ST, mogą wziąć udział w naszym kolejnym warsztacie, jaki przewidzieliśmy na marzec 2018 r., a jaki dotyczy form pracy wyobrażeniowej w ramach ST.

Serdecznie zapraszamy i jednocześnie przypominamy, że formularze zgłoszeniowe są do pobrania odpowiednio na stronach szkoleń. Cały czas zachęcamy również do śledzenia aktualności na naszym profilu FB
close
Potrzebujesz więcej informacji nt. szkoleń, kursów czy konsultacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
  lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Umów wizytę
  Umów się na wizytę

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum CBT Centrum CBT EDU, ul. Wołodyjowskiego 74A, 02-724 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".