Kalendarz szkoleń – wiosna 2019

Kalendarz szkoleń – wiosna 2019

08.02.2019

Szkolenia dla psychologów w Centrum CBT EDU – marzec-maj 2019

Drodzy Państwo, mamy już potwierdzone terminy wiosennych szkoleń, na które serdecznie zapraszamy:

 • psychologów,
 • psychologów szkolnych,
 • psychoterapeutów (również innych modalności niż CBT),
 • pedagogów i pracowników poradni psychologiczno-pedagogicznych,
 • terapeutów,
 • lekarzy chcących wzbogacić swoją praktykę o narzędzia TPB w pracy z parami.

Marzec

Szkolenia rozpoczniemy 35. edycją Terapii dzieci i młodzieży, na którą już uruchomiliśmy nabór. Na to szkolenie, jak zawsze zapraszamy tych z Państwa, którzy zdecydowali się na pracę z osobami poniżej 18. r. ż., zwłaszcza z dziećmi do 13. r. ż. i chcą zapoznać się z różnymi formami diagnozy oraz planowania takiej terapii. O celach tego szkolenia pisaliśmy już przy okazji wcześniejszych edycji – zachęcamy do przeczytania: Psychoterapia dzieci i młodzieży – podejście behawioralne

Kwiecień

Kwiecień zainaugurujemy interaktywnym warsztatem z Terapii par, na którym zapoznają się Państwo z podstawowymi założeniami podejścia behawioralnego w terapii par i praktycznego zastosowania technik w interwencjach terapeutycznych.

W dalszej kolejności będziemy mówić o  psychospołecznych i klinicznych czynnikach ryzyka zachowań samobójczych wśród dzieci i młodzieży. Poświęcimy temu szkolenie Zachowania samobójcze dzieci i młodzieży, na którym przedstawimy m.in. definicje problemu, procedury interwencji kryzysowej, także na terenie szkoły oraz regulacje prawne. Przy tej okazji, poza tematyką suicydalną pragniemy zwrócić Państwa uwagę także na problem, jakim jest zjawisko samouszkodzeń wśród dzieci i młodzieży. Zajmujemy się nim podczas odrębnych szkoleń dotyczących zachowań autoagresywnych wśród dzieci i młodzieży, jakie regularnie organizujemy, a na jakie zapraszamy. Tym z Państwa, których interesuje temat trudności wychowawczych w szerszym aspekcie, szczególnie rekomendujemy nasz program szkoleniowy realizowany w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli (ODN), który poświęciliśmy zachowaniom trudnym i ryzykownym wśród młodzieży w przestrzeni szkolnej.

O tym, jak wspierać dziecko w depresji, jak rozpoznawać jej objawy, jak przygotować i prowadzić spotkania edukacyjne o depresji dla uczniów i ich rodziców i wielu innych kwestiach związanych z ryzykiem zaburzeń nastroju u dzieci i młodzieży, rozmawiać będziemy pod koniec kwietnia w ramach szkolenia Wsparcie dziecka z objawami depresyjnymi.

Maj

W maju zapraszamy Państwa na szkolenie Techniki PB w terapii par, które obejmuje interwencje zmierzające do zmiany w myśleniu i zachowaniu pary, rozwoju empatii u partnerów i wzajemnej komunikacji. Dzięki szkoleniu nabędą Państwo  m.in. praktyczne umiejętności pracy w diadzie.

Zachęcamy do nadsyłania zgłoszeń, które są już do pobrania na stronach wybranych szkoleń. Więcej informacji na ich temat udzieli Państwu Ewa Czajka – w przypadku pytań prosimy o kontakt:  eczajka@cbt.pl lub tel.22 428 44 26

Jednocześnie zachęcamy do śledzenia aktualności na naszym profilu Facebook

close
Potrzebujesz więcej informacji nt. szkoleń, kursów czy konsultacji?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


  Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
  lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Umów wizytę
  Umów się na wizytę

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum CBT Centrum CBT EDU, ul. Wołodyjowskiego 74A, 02-724 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".