Zadzwoń i umów się: (+48) 22 150 25 97 (+48) 22 150 25 97

Centrum CBT Warszawa Wilanów (Kieślowskiego)

Odwiedź naszą poradnię i skorzystaj ze wsparcia na najwyższym poziomie

ul. Krzysztofa Kieślowskiego 3/U1,

02-962 Warszawa

afaebedbcfaeefdeabfccae
Time

Godziny otwarcia:

Pon: 08:00 – 20:00
Wt: 08:00 – 21:00
Śr: 08:00 – 20:00
Czw: 08:00 – 16:00
Pt: 08:00 – 15:00
Sob: 10:40 – 11:40

nfz

W ofercie usługi na NFZ

Parking bezpłatny w pobliżu (problem z dostępnością miejsc)
Dojazd autobusami linii 164, 251, 263, 519 oraz tramwajami linii 217
Brak opcji dojazdu metrem
Placówka przyjazna niepełnosprawnym
Obsługiwane języki: polski
Subtract x

ul. Krzysztofa Kieślowskiego 3/U1,

02-962 Warszawa

afaebedbcfaeefdeabfccae
Time

Godziny otwarcia:

Pon: 08:00 – 20:00
Wt: 08:00 – 21:00
Śr: 08:00 – 20:00
Czw: 08:00 – 16:00
Pt: 08:00 – 15:00
Sob: 10:40 – 11:40

nfz

W ofercie usługi na NFZ

Parking bezpłatny w pobliżu (problem z dostępnością miejsc)
Dojazd autobusami linii 164, 251, 263, 519 oraz tramwajami linii 217
Brak opcji dojazdu metrem
Placówka przyjazna niepełnosprawnym
Obsługiwane języki: polski

Specjaliści w Centrum CBT Warszawa Wilanów (Kieślowskiego)

Wybierz osobę, której doświadczenie odpowiada Twoim potrzebom

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Moje wykształcenie zdobyłam na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie na kierunku Psychologia, dodatkowo jestem w Szkole Psychoterapeutycznej Centrum CBT EDU, gdzie kończę kurs psychoterapeutyczny. Przez wiele lat kończyłam liczne kursy przygotowujące mnie do pracy z dziećmi i młodzieżą takie jak: jak pracować z traumą czy lękiem oraz ukończyłam kurs pracy z alternatywną komunikacją. Pracowałam zarówno w ośrodkach terapeutycznych jak i w szkole specjalnej pełniąc funkcje psychologa oraz kierownika zespołu terapeutycznego. W ostatnim czasie pracowałam w Klinice Budzik dla dzieci, gdzie prowadziłam rehabilitację oraz udzielałam wsparcia rodzinom pacjentów. W swojej pracy skupiam się na przede wszystkim na relacji z pacjentem, aby podczas pracy mógł się czuć bezpiecznie i swobodnie. Przez wiele lat nauczyłam się cieszyć się z małych sukcesów pacjentów i wspierać ich na każdym kroku procesu terapeutycznego.

Psycholog, psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Ukończyłam studia magisterskiej na kierunku psychologia w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Jestem psychoterapeutką w trakcie certyfikowanego szkolenia w nurcie integracyjnym i systemowym w Szkole Psychoterapii Dialog. Ukończyłam 2 stopień Terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Jestem członkiem polskiego towarzystwa psychiatrycznego, oraz polskiego towarzystwa terapii rodzin. Na co dzień pracuje w szpitalu psychiatrycznym w Józefowie na oddziale całodobowym dla młodzieży, gdzie prowadzi konsultacje indywidualne.
Podczas spotkań skupiam się na nawiązaniu relacji, dająca bezpieczną przystań do pokonywania trudności, i samopoznania.

Terapeuta środowiskowy, Psycholog

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Pracuję jako psycholożka, trenerka TUS i terapeutka środowiskowa, towarzysząc dzieciom, młodzieży oraz ich rodzinom w codziennych trudnościach emocjonalnych i relacyjnych. Najważniejsze w mojej pracy jest dla mnie stworzenie bezpiecznej, życzliwej przestrzeni, w której można zostać wysłuchanym i potraktowanym z uważnością.
Od dwóch lat prowadzę Treningi Umiejętności Społecznych jako certyfikowana trenerka TUS, a od października 2025 roku pracuję również jako psycholog szkolny. Doświadczenie to pozwala mi lepiej rozumieć wyzwania, z jakimi na co dzień mierzą się dzieci i młodzież – zarówno w relacjach rówieśniczych, jak i w środowisku szkolnym.
Cennym etapem mojego rozwoju zawodowego był wolontariat w Fundacji Ocalenie, gdzie pracowałam z osobami z doświadczeniem migracji i uchodźstwa. To doświadczenie ukształtowało moją wrażliwość na różnorodność oraz znaczenie kontekstu, w jakim funkcjonuje dana osoba.
W pracy terapeutycznej ważna jest dla mnie współpraca z rodziną i innymi specjalistami oraz holistyczne spojrzenie na sytuację klienta. Planuję rozpoczęcie szkolenia w szkole psychoterapii i stale poszerzam swoją wiedzę oraz umiejętności. Wierzę, że autentyczna relacja, oparta na szacunku i zaufaniu, jest podstawą skutecznego wsparcia psychologicznego.

Psychiatra dzieci i młodzieży

Ukończyłam studia na kierunku lekarskim w 2021r. Na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.

Obecnie jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z psychiatrii dzieci i młodzieży w Oddziale Młodzieżowym, Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii w Józefowie (od marca 2023r.)

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

W 2020 roku ukończyłam pięcioletnie studia magisterskie na kierunku psychologia na Uniwersytecie Łódzkim. Od 2020 do 2021 w Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie kształciłam się w zakresie seksuologii klinicznej. W kwietniu 2023 roku rozszerzyłam swoje kwalifikacje o umiejętność prowadzenia mediacji w konfliktach rodzinnych w SWPS. W tym samym roku rozpoczęłam 4-letnie całościowe szkolenie z Psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Instytucie Poznawczym w Warszawie.

Będąc na studiach psychologicznych pracowałam prowadząc warsztaty w szkołach podstawowych. Po ukończeniu studiów od listopada 2020 roku do czerwca 2021 roku objęłam stanowisko psychologa w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii Fundacji Słoneczna Kraina w Łodzi. Od lipca 2021 roku rozpoczęłam pracę dla Ośrodka Pomocy Społecznej dzielnicy Wola w Warszawie na stanowisku asystenta rodziny. W 2022 roku podpisałam umowę z Biurem Rzecznika Praw Dziecka i objęłam stanowisko specjalisty w Zespole Edukacji i Wychowania. W tym samym roku rozpoczęłam pracę dla poradni psychologicznej. W 2024 roku zakończyłam współpracę z biurem i rozpoczęłam prowadzenie warsztatów w szkołach dla Centrum Rozwiązywania Problemów Społecznych. W tym samym roku podpisałam kolejną umowę z poradnią psychologiczną.

W swojej pracy skupiam się na autentycznym kontakcie i zrozumieniu drugiego człowieka. Wierzę, że każdy zasługuje na przestrzeń w której może czuć się bezpiecznie, bez ocen i oczekiwań.

m adamczuk foto
Terapeuta środowiskowy

Skończyłam studia jednolite magisterskie na Uniwersytecie SWPS w Warszawie na kierunku Psychologia ze specjalnością w Psychologii Międzykulturowej. Aktualnie jestem w trakcie studiów podyplomowych z Socjoterapii. Mam również doświadczenie w prowadzeniu warsztatów edukacyjnych dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. W swojej pracy skupiam się na budowaniu dobrej relacji, rozwijaniu mocnych stron klienta i wspieraniu go w rozwiązywaniu problemów. Na bieżąco rozwijam swoje kompetencje.

Usługi w tej placówce

CBT icon set
Terapia indywidualna dla dorosłych
teddybear
Terapia dla dzieci i młodzieży
terapia dla dzieci kopia
Konsultacja psychiatryczna

Zapraszamy na konsultację do CBT

image

Centrum CBT zlokalizowane przy ul. K. Kieślowskiego 3/U1 w Warszawie, to poradnia specjalizująca się w pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Zespół doświadczonych psychologów i psychoterapeutów przeprowadzi przez kompleksowy proces terapeutyczny, dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego Pacjenta. W swojej pracy wykorzystujemy sprawdzone metody oparte na nurcie poznawczo-behawioralnym.

Konsultacje odbywają się w przyjaznej, intymnej atmosferze, z pełnym poszanowaniem prywatności i komfortu Pacjenta.

Warstwa x

W tej placówce oferujemy także usługi dla dzieci i młodzieży objęte refundacją NFZ.

Zrób pierwszy krok

Umów się już dziś

Projekt bez nazwy

Wprowadź realną zmianę w swoje życie i życie swoich najbliższych, korzystając z doświadczenia, profesjonalizmu i rzetelności, którą oferuje Centrum CBT.

Poradnie CBT to miejsca, gdzie nie tylko pracujemy nad symptomami, ale uczymy, jak żyć lepiej na co dzień. Nauczymy Cię strategicznego podejścia do Twoich indywidualnych wyzwań życiowych. Terapia to skuteczna pomoc potwierdzona wieloma badaniami. Zaufanie i satysfakcję klientów potwierdzają znakomite opinie specjalistów z CBT.

FAQ

Odpowiadamy na Wasze pytania

Jak wygląda pierwsza wizyta u terapeuty Centrum CBT?

Pierwsza wizyta to konsultacja diagnostyczna – terapeuta dopytuje o powody zgłoszenia, problemy, cele i oczekiwania oraz zbiera wstępny wywiad, czyli dopytuje o sytuację rodzinną, historię życia i ważne wydarzenia. Zwykle potrzebne są od 2 do 4 konsultacji, po którym ustalany jest plan terapii.

Istnieją różne rodzaje terapii i w zależności od tego mogą w nich uczestniczyć dzieci w różnym wieku. Np. w zajęciach z psychomotoryki mogą uczestniczyć dzieci od 3 r.ż., w terapiach mających na celu usprawnianie różnych umiejętności jak najbardziej skorzystają małe dzieci w wieku przedszkolnym, czy wczesnoszkolnym. Z kolei indywidualna terapia poznawczo-behawioralna zalecana jest dla dzieci już w młodszym wieku szkolnym.

Tak, szczególnie w przypadku młodszych dzieci. Rodzice są bardzo ważni w życiu dziecka w ogóle, więc również w procesie terapii są bardzo istotnymi osobami. Rodzice zwykle najlepiej znają swoje dziecko, spędzają z nim najwięcej czasu, dlatego zmiana u rodziców wspiera zmianę dziecka. Rodzice również uczą się jak lepiej rozumieć trudności dziecka i jak budować środowisko wokół niego, żeby funkcjonowało na miarę swoich możliwości.

Tak – w terapii dzieci wykorzystywane są także formy niewerbalne: rysowanie, zabawa, symbole. Terapia poznawczo-behawioralna może być dostosowana do potrzeb dziecka niemówiącego lub z mutyzmem wybiórczym.

Jeśli nie wiesz, do kogo się umówić, najlepiej zacząć od wizyty u psychologa. Podczas konsultacji psycholog pomoże rozpoznać problem i w razie potrzeby zaproponuje dalszą ścieżkę: psychoterapię, diagnozę psychologiczną lub wizytę u psychiatry.

Możesz umówić się przez stronę internetową, zadzwonić pod numer 228532050 lub napisać maila: bok@cbt.pl.

Oczywiście. Jeśli musisz zawiesić terapię z jakiegoś powodu, można później wrócić do spotkań – terapeuta kontynuuje je w zależności od sytuacji i Twoich potrzeb.

Nie. Możesz umówić się na konsultację, żeby porozmawiać o swoich potrzebach i dopiero potem zdecydować, czy chcesz kontynuować spotkania w formie psychoterapii.

Relacja terapeutyczna jest bardzo istotnym elementem zmiany. Dlatego jeśli po dwóch - trzech spotkaniach nie czujesz się komfortowo z daną osobą najlepiej jest porozmawiać o tym z terapeutą lub poszukać innej osoby.

Wystarczy poinformować nas do godziny 15:00 w dniu poprzedzającym roboczym zaplanowaną wizytę. Warto pamiętać, że w przypadku nieodwołanej wizyty obowiązuje opłata w wysokości 100% za wizytę.

Poradnia Centrum CBT przy ul. Kieślowskiego

Nasze pozostałe poradnie

Twoja przestrzeń do zmiany

Poradnia Centrum CBT przy ul. Kieślowskiego