Szkolenia z terapii „Trzeciej Fali”

Szkolenia z terapii _Trzeciej Fali_-1

Chcielibyście zgłębić tajniki ACT, DBT oraz Terapii Schematów? Pragniecie zrozumieć, jak te innowacyjne podejścia mogą rewolucjonizować praktykę psychoterapeutyczną? Na początku 2024 r. Centrum CBT EDU uruchamia bogaty program szkoleń z terapii „Trzeciej Fali”.

W naszych szkoleniach skupiamy się na czterech głównych nurtach terapii „Trzeciej Fali”: ACT, DBT, Terapii Schematów oraz CFT. Zapraszamy do odkrywania, jak te techniki mogą prowadzić do głębokich transformacji w życiu pacjentów.

Czym są ACT, DBT i Terapia Schematów, CFT?

  • ACT (Acceptance & Commitment Therapy): Poznajcie terapię, która kładzie nacisk na akceptację i zaangażowanie. Dowiedzcie się, jak pracować z trudnymi doświadczeniami, akceptując je i ukierunkowując na wartości życiowe.
  • DBT (Dialectical Behaviour Therapy): Odkryjcie dialektyczno-behawioralne podejście, które dostarcza narzędzi do regulacji emocji, tolerancji na stres, skuteczności interpersonalnej i wiele więcej. 
  • Terapia Schematów: Wejdźcie w świat pracy nad wcześniejszymi doświadczeniami, które kształtują przekonania i wzorce zachowania. 

Jak wygląda praktyka terapii „Trzeciej Fali”?

Nasi doświadczeni terapeuci przybliżą Wam podstawy teoretyczne i formy pracy charakterystyczne dla każdej z tych terapii. Poznacie narzędzia, takie jak procesy defuzji poznawczej, praktyki mindfulness, techniki doświadczeniowe czy analiza łańcucha behawioralnego, które stanowią istotną część tych podejść.

Zapraszamy do pogłębiania wiedzy na naszej stronie, gdzie znajdziecie artykuły, case study i wiele ciekawostek na temat terapii „Trzeciej Fali„.